امروز ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۲

تماشاخانه‌‌های خصوصی مجهز به تابلوهای راهنمای شهری شدند

داود نامور، عضو هیات مدیره انجمن صنفی تماشاخانه‌ های ایران، از شهرداری منطقه ۱۱ برای نصب تابلوهای راهنمای شهری تماشاخانه های خصوصی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی عمارت نوفل‌ لوشاتو، داود نامور مدیر عمارت فرهنگی و هنری نوفل‌لوشاتو از نگاه ویژه نصرالله آبادیان، شهردار منطقه ۱۱ تهران به تئاتر و تماشاخانه های خصوصی قدردانی کرد و گفت: در طی دیدارها و رایزنی‌ های متعددی که در طول ماه‌ های گذشته با شهردار منطقه، معاون فرهنگی اجتماعی ایشان، شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ و رییس اداره روابط‌ عمومی داشته ایم، سرانجام شاهد به رسمیت شناخته شدن تماشاخانه‌ های خصوصی در فضای شهری شده ایم و چندی پیش تابلوهای راهنمای شهری برای این سالن‌ ها در محدوده پهنه رودکی نصب شد.

نامور اقدام شهرداری منطقه ۱۱ تهران را در نصب تابلو های راهنمای شهری برای تماشاخانه‌ ها اقدامی شایسته و قابل تقدیر ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد ارج‌ گذاری هرچه بیشتر به هنر والای تئاتر و فعالیت‌ های بخش خصوصی در این راستا باشیم.

وی در پایان از فعالیت‌های نصرالله آبادیان (شهردار منطقه ۱۱ تهران)، محمدجواد رشیدی (معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱)، علی‌اصغر طاهری (شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱) و علی اسماعیل‌ زاده (رییس اداره روابط‌ عمومی) در این راستا تشکر کرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است