اعمال نقطه نظرات ناجا در «می‌خواهم زنده بمانم» دلیل رفع توقیف | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۴

اعمال نقطه نظرات ناجا در «می‌خواهم زنده بمانم» دلیل رفع توقیف

روابط عمومی فیلیمو درباره حواشی سریال «می‌خواهم زنده بمانم» توضیح داد.

به گزارش صبا، روابط عمومی فیلیمو با ارسال اطلاعیه‌ای به توضیح جزییات پیش‌آمده برای سریال «می‌خواهم زنده بمانم» پرداخت. در متن این اطلاعیه آمده است:

«با اعلام نظر معاونت محترم اجتماعی نیروی انتظامی درباره برخی حساسیت‌ها و موضوعات در سریال «می‌خواهم زنده بمانم»، مجوز پخش ادامه سریال صادر نشد و پخش در قسمت پانزدهم متوقف شد.

با همکاری موسسه ناجی هنر، ساترا و عوامل سازنده این سریال، جلسات متعددی برای بررسی ملاحظات ناجا برگزار شد که خوشبختانه با سعه صدر معاونت محترم اجتماعی نیروی انتظامی و بررسی همدلانه موضوع، ابهامات مرتفع و نقطه نظرات ناجا در ادامه سریال لحاظ شد. در ادامه با تاکید دادستانی محترم تهران مبنی بر لزوم رعایت حقوق کاربران این سریال مجدد از روز پنجشنبه ۱۳ خرداد پخش می‌شود.

به طور قطع عوامل سازنده این سریال همچون همه مردم ایران، نسبت به خدمات گسترده «کمیته انقلاب اسلامی» در روزهای سخت پس از پیروزی انقلاب اسلامی که با جنایات گروهک‌های تروریستی همراه بود، حساسیت ویژه‌ای دارند و فداکاری‌های این سازمان در بحران‌های دهه شصت و در ادامه تلاش‌های نیروی انتظامی در سال‌های بعد از انقلاب را فراموش نخواهند کرد.

در دل سریال «می‌خواهم زنده بمانم»، اتفاقات و ماجراها تنها بر اساس ضرورت‌های روایت داستانی ساخته و پرداخته شده است و این مجموعه قصد ندارد بستر تاریخی و وقایعی را که داستان در آن رخ می‌دهد، به طور کامل بازنمایی کند. اشارات صورت‌گرفته در مجموعه حاضر به سازمان «کمیته‌ انقلاب اسلامی» تنها به ضرورت داستانی بوده و نافی خدمات ارزشمند این نهاد انقلابی نیست. لذا هرگونه تشابه اسامی، وقایع و آدم‌ها تخیلی است و تنها به ضرورت روایت داستان خلق شده‌اند. هر داستان و روایت تقابل خیر و شر را توامان دارد و قصه این سریال نیز از این ماجرا دور نیست.»

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است