امروز ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۹

اسناد جشنواره فیلم‌کودک در موزه سینما ثبت و نگهداری می شود

تفاهمنامه باز طراحی نمایشگاه کودک و نوجوان بین موزه سینمای ایران و بنیاد سینمایی فارابی منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی موزه سینما، تفاهمنامه باز طراحی نمایشگاه کودک و نوجوان بین موزه سینمای ایران و بنیاد سینمایی فارابی منعقد شد.

بر اساس این تفاهمنامه موزه سینما متعهد شد تا نسبت به قراردادن نسخ دیجیتال اسناد و مدارک جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در ادوار مختلف و در اختیار گذاشتن فایل دیجیتال پوسترهای رسمی جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در دوره های برگزار شده، ارایه نسخ دیجیتال پوسترهای فیلم های کودک و نوجوان، قرار دادن گزیده ای از مصاحبه های دست اندرکاران سینمای کودک و نوجوان که با نام تاریخ شفاهی در آرشیو موزه سینما موجود است، ثبت اسناد و اشیا با نام بنیاد سینمایی فارابی و جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به عنوان اهداکننده در نمایشگاه، با بنیاد سینمایی فارابی همکاری کند.

ذکر نام بنیاد سینمایی فارابی و جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به عنوان حامی در نمایشگاه از جمله تعهدات موزه سینما در این تفاهمنامه است.

بر اساس تعهدنامه فوق الذکر بنیاد سینمایی فارابی متعهد شد تا نسبت به همکاری با موزه در غنی سازی گنجینه و در اختیار قراردادن برخی از اسناد و اشیا مورد نیاز، حمایت مالی جهت تجهیز و تهیه ابزار دیجیتال برای تعاملی کردن هر چه بیشتر این نمایشگاه با هدف تداوم همکاری های طرفین در سال های آتی اقدامات لازم را به عمل آورد.

این تفاهمنامه توسط مدیر عامل موزه سینمای ایران و مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی تایید و به امضا رسید.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است