هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۶

هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا»

هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» با همکاری گروه تخصصی چندرسانه‌ای و پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر 27 اردیبهشت برگزار می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» با همکاری گروه تخصصی چندرسانه‌ای و پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر در قالب دو نشست تخصصی، دیدگاه‌های استادان و پژوهشگران را با محور هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا، به بحث می‌گذارد.

این هم‌اندیشی ابتدا با ارایه گزارشی از غلامرضا آذری دبیر علمی این هم‌اندیشی آغاز خواهد شد. در نشست اول، چند تن از اعضای گروه چندرسانه‌ای فرهنگستان هنر به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. در این نشست، نصرالله جهانگرد درباره «اهمیت رسانه‌های ارتباط جمعی در عصر کرونا» مقاله خود را ارایه می‌کند. «تحول در آموزش دانشگاهی مبتنی بر رسانه‌های دیجیتال در عصر کرونا» نیز عنوان مقاله‌ای است که یونس سخاوت ارایه می‌دهد.

در ادامه بهروز مینایی درباره «بررسی تاثیر کرونا در صنعت بازی‌های رایانه‌ای» نظرهای خود را بیان خواهد کرد. سخنرانی علیرضا گلپایگانی درباره «استفاده از ظرفیت‌های انیمیشن برای آگاهی‌بخشی جامعه» پایان‌بخش نشست اول این هم‌اندیشی خواهد بود. در دومین نشست این هم‌اندیشی نیز چهار مقاله‌ برگزیده دریافتی ارایه خواهد شد.

هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، هم‌زمان با روز جهانی ارتباطات، از ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰، به‌صورت وبینار به آدرس http://honar.ac.ir برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است