اجرای «خانواده گومیدان» در پردیس تئاتر شهرزاد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

اجرای «خانواده گومیدان» در پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش «خانواده گومیدان» نوشته ژرژ کورتولین به کارگردانی مهدی شعبانی در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، نمایش «خانواده گومیدان» نوشته ژرژ کورتولین به کارگردانی داریوش مودبیان از ۲۷ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۰ در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد به اجرا در می‌آید.

این اثر ۲ کمدی کوتاه از کورتلین کمدی نویس انتهای قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ فرانسه است که بیشتر روی طنز اداری و مناسبات خانواده کار کرده است.

در این اثر نمایشی (به ترتیب ورود به صحنه) آیدا پورموسی، احسان رجب زاده، مهناز زینی و مهدی شعبانی به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین احسان رجب زاده تهیه‌کنندگی این اجرا را برعهده دارد.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «مردی که به بهانه آشنایی با این خانواده می‌خواهد از آن‌ها استفاده کند و صاحب آن خانه شود در بدو ورود دچار حرکات خیلی عجیب از این خانواده می‌شود و بلاهایی که به سرش می‌آید و…»

سایر عوامل این نمایش عبارتند از دستیاران کارگردان: مهدی یوسفیان، شقایق بهزادمهر، مدیر تولید: سیاوش قربانی، طراح صحنه و دکور: احسان رجب زاده، طراح پوستر: سید محمدمهدی موسوی، طراح گریم: نیلوفر فاطمی، طراح نور: مسلم رضایی، طراح لباس: مریم اسکندری عکاس: آرش رضایی، مهرداد حسین زاده، پرتو جغتایی.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است