«حال خوب» ویژه برنامه عید فطر رادیو صبا شد/ اعلام برندگان مسابقه کتاب‌خوانی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

«حال خوب» ویژه برنامه عید فطر رادیو صبا شد/ اعلام برندگان مسابقه کتاب‌خوانی

ویژه برنامه «حال خوب» به مناسبت عید فطر به مدت 90 دقیقه روی آنتن رادیو صبا می‌رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، «حال خوب» عنوان ویژه برنامه عید فطر کاری از گروه طنز و سرگرمی رایو صبا است که به مدت ۹۰ دقیقه روی آنتن می‌رود.

«مهمان ویژه»، «استند آپ»، «نمایش طنز»، «آیتم حال خوب» «بخش‌های متنوع و مفرح»، «نمایش‌های طنز و موزیکال» و «طنزآهنگ‌های شاد» بخش‌های این برنامه هستند که برای ایجاد فضایی شاد برای مخاطبان پخش می‌شود.

آزاده شاهرخ مهر تهیه‌کننده برنامه «حال خوب» درباره این برنامه گفت: ما در این ویژه برنامه تلاش می‌کینم که مخاطبان با حال خوب ماه رمضان را بدرقه کنند، به همین دلیل بخش‌هایی را تدارک دیده‌ایم، مثلا در بخش «مهمان ویژه» هنرمندان و بازیگرانی که در این ماه با مردم همدلی داشته‌اند و حال خوبی را برای مردم به ارمغان آورده‌اند به صورت حضوری و تلفنی مهمان برنامه می‌شوند.

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش از اعلام برندگان مسابقه کتاب‌خوانی ویژه برنامه «بهارستان» خبر داد و عنوان کرد: در بخشی از این برنامه اسامی سه نفر از کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را برای مسابقه کتاب‌خوانی ویژه برنامه افطار شبکه ارسال کرده باشند اعلام می‌شود.

برنامه «حال خوب» با اجرای مهبد قناعت پیشه و فریبا باقری پنجشنبه ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه راهی آنتن صبا می‌شود.

برنامه «مثبت صباهنگ» کاری از گروه مسابقات و تفریحات رادیو صبا، با پخش ترانه‌هایی به مناسبت عید فطر به همراه مطالب شاد و عیدانه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت لحظه‌هایی را برای شنوندگان رادیو صبا فراهم می‌کند.

این برنامه به تهیه‌کنندگی رضا عزتی با اجرای مسعود روشن پژوه و شهرام نیک یار ساعت ۱۸ روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است