رادیو نمایش برای آزادی زندانی‌ها برنامه دارد/ حضور مهمان‌های منتخب «هم سفره» | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

رادیو نمایش برای آزادی زندانی‌ها برنامه دارد/ حضور مهمان‌های منتخب «هم سفره»

همزمان با فرا رسیدن عید فطر، برنامه‌های زنده و نمایش‌هایی از آنتن رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیونمایش، به مناسبت عید فطر برنامه‌های زنده «باران نور» و «هم سفره» همچنین نمایش‌های رادیویی «کمدی الاغ‌ها»، «آمفی تریون» و سیاه بازی «ریش تراش» و «بخشش» پایان این هفته روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند.

«باران نور» ویژه برنامه زنده عید فطر است که روز پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه، ساعت ۹:۰۰ تا ۱۰:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود. در این برنامه با محمود شالویی دکترای ادبیات و ادیان درباره عید فطر در ادبیات کهن فارسی گفتگو خواهد شد. همچنین گزارشی از آداب و رسوم مردم ایران و کشورهای مسلمان برای استقبال از عید فطر، گفتگو با خوانندگانی که درباره عید فطر ترانه خوانده‌اند و نیز گفتگو با کارشناس مذهبی درباره عید فطر از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

ریحانه یزدان دوست تهیه‌کننده و فاطمه نیرومند گوینده این برنامه رادیویی هستند و تینا میرکریمی نیز گزارشگری برنامه را بر عهده دارد.

ویژه برنامه زنده «هم سفره» نیز به تهیه کنندگی وحید بیات و گویندگی مهدی طهماسبی و نگین خواجه نصیر به مناسبت عید فطر از ساعت ۱۹ تا ۲۱ از رادیو نمایش پخش می‌شود. در این برنامه منتخب مهمان‌های این ماه در برنامه حضور خواهند یافت.

همچنین در «هم سفره» با حجه الاسلام و المسلمین علی آقا بابا به عنوان کارشناس مذهبی روز عید گفتگو می‌شود و بهرام سروری نژاد، علیرضا جاویدنیا و نسرین زارع نیز به عنوان بازیگر در نمایش روز عید که در خانه هوشنگ و روشنک اجرا می‌شود به ایفای نقش می پردازند و بخشی از برنامه نیز به پویش رادیو برای آزادی زندانی‌ها اختصاص دارد.

نمایش‌های «کمدی الاغ‌ها» و «آمفی تریون» به کارگردانی زنده یاد صدرالدین شجره روزهای پنج شنبه و جمعه، ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ساعت ۲۲:۰۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود و سیاه بازی «ریش تراش» و «بخشش» اثر زنده یاد سعدی افشار نیز ساعت ۲۱:۰۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است