برپایی ۲ نشست تخصصی به مناسبت روز پاسداشت زبان‌ فارسی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

برپایی ۲ نشست تخصصی به مناسبت روز پاسداشت زبان‌ فارسی

نشست های تخصصی «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» و «عمر کهن زبان‌فارسی؛ دوران باستان تا امروز» به مناسبت روز پاسداشت زبان‌فارسی از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شوند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، نشست تخصصی «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور حسن ذوالفقاری استاد زبان و ادبیات‌ فارسی دانشگاه تربیت مدرس و بهادر باقری دانشیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه خوارزمی به صورت زنده در اسکای روم برگزار می‌شود.

این نشست ساعت ۱۱ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ ماه در اسکای روم به آدرس www.skyroom.onlie/ch/khaneketab/khaneketab29  برای علاقه‌مندان قابل دسترس خواهد بود.

از دیگر نشست‌های تخصصی خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت روز پاسداشت زبان‌فارسی، نشست «عمر کهن زبان‌فارسی؛ دوران باستان تا امروز» است. در این نشست که شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ به صورت مجازی برگزار می‌شود، الهام باقری مدرس دانشگاه، نویسنده و پژوهشگر ادبی سخنرانی خواهد کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی http://www.aparat.com/khaneketab در این نشست حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است