لطفا در مراسم تشییع پیکر عبدالوهاب شهیدی شرکت نکنید/ پخش زنده از اینستاگرام | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

لطفا در مراسم تشییع پیکر عبدالوهاب شهیدی شرکت نکنید/ پخش زنده از اینستاگرام

خانواده زنده‌یاد عبدالوهاب شهیدی با انتشار اطلاعیه ای از مردم خواستند تا در مراسم خاکسپاری این هنرمند حضور پیدا نکنند.

به گزارش صبا، شاهرخ شهیدی فرزند زنده‌یاد عبدالوهاب شهیدی که روز گذشته در سن ۹۹ سالگی دار فانی را وداع گفت با انتشار اطلاعیه‌ای از علاقه‌مندان آن مرحوم خواست تا در مراسم خاکسپاری وی شرکت نکنند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

«ملت عزیز و قدرشناس ایران
ضمن عرض تسلیت، اینجانب شاهرخ شهیدی فرزند ارشد استاد عبدالوهاب شهیدی، بزرگ مرد بی ریا و مردم دوست این سرزمین، از شما عزیزان که به مانند ما عزادار هستید عاجزانه تقاضا دارم به دلیل شرایط بد کرونا و مخصوصا روزهای سخت که این روزها در پیش رو داریم در مراسم خاکسپاری پیکر پدر؛ یا به نوعی پدر موسیقی فاخر ایران شرکت نفرمایید. چرا که سلامت خانواده‌های شما از تعداد نفرات شرکت کننده این مراسم برای ما اهمیت بیشتری دارد.

خبرگزاری‌ها و کانال‌هایی وابسته به هنر موسیقی درصدد هستند پخش زنده مراسم استاد عبدالوهاب شهیدی را پوشش دهند (که نام خبرگزاری‌ها با ذکر نشانی اعلام می‌شود.)

به رسم ادب دست یکایک شما دوستداران را بوسیده و سلامت شما و تمام‌ مردم ایران را از پروردگار تعالی خواستارم. با تقدیم احترامات؛ خاک پای مردم قدر شناس و هنردوست این سرزمین. شاهرخ شهیدی _ ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰»

مراسم خاکسپاری استاد عبدالوهاب شهیدی فردا چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۰ از صفحه اینستاگرام موسسه هنرمندان پیشکسوت به نشانی Honarmandan_pishkesvat پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است