تاسیس دوره‌های تحصیلات تکمیلی در میان‌رشته‌های هنری با کمک فرهنگستان هنر | خبرگزاری صبا
امروز ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

تاسیس دوره‌های تحصیلات تکمیلی در میان‌رشته‌های هنری با کمک فرهنگستان هنر

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران با دانشگاه آزاد اسلامی تفاهمنامه‌ای برای توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی در زمینه هنر منعقد کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط‍‌عمومی فرهنگستان هنر، ۱۹ اردیبهشت با حضور بهمن نامورمطلق رییس فرهنگستان هنر و محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهمنامه همکاری میان این دو نهاد فرهنگی و هنری در محل فرهنگستان هنر به امضا رسید.

این تفاهمنامه با هدف توسعه همکاری‌های علمی، پژوهشی و هم‌افزایی در پیشبرد اهداف مشترک و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های یکدیگر، میان فرهنگستان هنر و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.

مشارکت در تهیه، تدوین و پیشنهاد سیاست‌های راهبردی در حوزه‌های هنر، همکاری در توسعه مطالعات میان‌رشته‌ای و کاربردی هنر، همکاری در تاسیس و برگزاری دوره‌های تحصیلات تکمیلی در میان رشته‌های هنری براساس قوانین و مقررات، مشارکت در تدوین و اجرای طرح‌های پژوهشی در راستای اهداف راهبردی و اولویت‌های پژوهشی مشترک، تبادل دانش و دستاوردهای علمی و پژوهشی با تسهیل دسترسی به کتابخانه‌ها، مدارک علمی و بانک‌های اطلاعاتی مشترک از جمله محورهای اصلی این تفاهم را تشکیل می‌دهد.

این تفاهمنامه در ۶ ماده و ۲۰ بند و به مدت ۴ سال، میان فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است