آغاز مرحله تدوین مستند «سردار بی‌قرار» | خبرگزاری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

آغاز مرحله تدوین مستند «سردار بی‌قرار»

فیلمبرداری مستند «سردار بی‌قرار» به کارگردانی فردین جلیل که به زندگی سردار شهید هادی سعیدی می‌پردازد، مدتی پیش به پایان رسید.

به گزارش صبا به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلمبرداری مستند «سردار بی‌قرار» به کارگردانی فردین جلیل و تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید قنبری که اواخر فروردین‌ماه در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری آغاز شده بود، مدتی پیش به پایان رسید.

این مستند ۷۰ دقیقه‌ای این روزها در مرحله تدوین قرار دارد و احتمالا تا اوایل مردادماه آماده پخش می‌شود.

«سردار بی‌قرار» ضمن معرفی کوتاه شهدا، ایثارگران و جانبازان شهرستان لردگان به زندگی سردار شهید هادی سعیدی می‌پردازد. در حقیقت بخش‌هایی از زندگی این سردار شهید در این مستند بازسازی شده است که برای مخاطبان به نمایش درمی‌آید.

شهید هادی سعیدی متولد سال ۱۳۴۷ در روستای ابواسحاق از توابع شهرستان لردگان بود. وی از سن ۱۲ سالگی در جبهه حضور می‌یافت و هم‌زمان به تحصیل نیز می‌پرداخت. در سن ۱۸ سالگی با سمت فرمانده اطلاعات و عملیات در عملیات والفجر ۱۰ (شاخ شمیران) توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت تیر مستقیم به شهادت رسید.

روح الله جلیل، نرجس نادری، سارا کرمی، عذرا اقبال سعیدی، خیبر اقبال سعیدی، ظفر سعیدی، سعید قنبری، ماندنی سعیدی، زهرا اسماعیلی، سعیده سعیدی و بازیگران خردسال عسل سعیدی و آریا سعیدی بازیگران این مستند هستند.

عوامل «سردار بی‌قرار» عبارتند از کارگردان: فردین جلیل، تهیه‌کننده و نویسنده: سعید قنبری، مشاور کارگردان: حسین ابراهیمی دستگردی، تصویربردار: میثم امینی، صدابردار: حامد امامی، طراح چهره‌پردازی: سارا کرمی، طراح صحنه و لباس: عاطفه جلیل، دستیار اول کارگردان: روح الله جلیل، دستیار دوم کارگردان: ستاره حسینی، مدیر تولید: اصغر سعیدی، منشی صحنه: نرجس نادری، دستیار تصویر: حسین جلیل، دستیار صدا: مهدی جلیل، هماهنگی و روابط‌عمومی: اصغر سعیدی، خواننده: زهره دادشاهی و قربانعلی عبداللهی و نوازنده: سجاد کرمی و ضبط شده در استودیو سیاه و سفید.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است