ماجراهای حمایت از کودکان کار در برنامه «محاکات» | خبرگزاری صبا
امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۱

ماجراهای حمایت از کودکان کار در برنامه «محاکات»

مسابقه «محاکات» یکشنبه ۱۲ اردیبهشت با حضور داوود امیریان و مهدی شمس آبادی درباره حمایت از کودکان کار می‌گویند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مسابقه «محاکات» یکشنبه ۱۲ اردیبهشت با حضور داوود امیریان نویسنده به عنوان کارشناس مهمان به داستان پدری می‌پردازد که در اثر یک رویداد تلخ، حمایت از کودکان کار را آغاز کرد.

مهمان این قسمت از مسابقه «محاکات» مهدی شمس آبادی است، مردی که فرزندش را از دست داده و به خاطر علاقه‌ای که فرزند از دست رفته‌اش به کودکان کار داشته است، برای شادی روح او از کودکان کار حمایت و به آن‌ها کمک می‌کند.

«محاکات» با بررسی قصه‌ها و داستان‌های مخاطبان خود و پرسشگری و هدایت آن‌ها، یک چالش از حکایت‌هایی پدید می‌آورد که روایتگر آن خود مردم هستند.

در «محاکات» فصل ویژه رمضان انتخاب‌ قصه‌های برگزیده تا چهار اثر افزایش پیدا کرده و براساس ۳۰ شب قصه‌گویی، ۲ اثر برای نگارش رمان و ۲ اثر هم برای فیلمنامه انتخاب می‌شود.

در این مسابقه رسول نجفیان، امیر شهاب رضویان و فلورا سام سه داور ثابت برنامه هستند و در هر قسمت یکی از منتقدان سینمایی، فیلمنامه‌نویسان و یا کارگردانان سینمای ایران نیز به عنوان کارشناس مهمان حضور خواهند داشت.

مسابقه «محاکات» کاری‌ست از گروه اجتماعی شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و اجرای منصور ضابطیان که در ایام شب‌های قدر از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۸:۰۰ روانه آنتن می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۵:۰۰ خواهد بود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است