کلید طلایی ارتباطات میان فردی را به دست آوریم | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

کلید طلایی ارتباطات میان فردی را به دست آوریم

کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» نوشته جیمز ویلیام و ترجمه مرتضی بهنام توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق، کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» نوشته جیمز ویلیام با ترجمه مرتضی بهنام، در ۱۰ فصل به بیان و تشریح کلید طلایی ارتباطات میان‌فردی در محیط‌های اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد و آن را داشتن مهار‌ت‌های صحیح ارتباطی می‌‌داند.

مرتضی بهنام که ترجمه این کتاب را برعهده داشته است، دارای دکترای علوم ارتباطات و فعال حوزه رسانه، روابط‌عمومی و مشاور مدیریت در توسعه کسب و کار است.

در بخشی از کتاب و در سخن مترجم می‌خوانیم: اینکه ما چه توانایی‌هایی در زمینه برقراری ارتباط صحیح و کارآمد با محیط و افراد پیرامون خود داریم، تاثیری مستقیم بر توسعه و پیشرفت ما دارد. بسیاری از سوتفاهم‌های پیش‌آمده نتیجه ناآگاهی ما از شرایط زمانی و مکانی است و همچنین نداشتن تسلط بر این شرایط؛ اینکه با چه کسی و برای رسیدن به چه هدفی گفت‌وگو می‌کنیم نیازمند دانش و مهارت ارتباطی است.

عناوین فصول کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» به این شرح است: فصل اول: «نکات و ملاحظات اصلی»، فصل دوم: «چرا ما به درستی ارتباط برقرار نمی‌کنیم؟»، فصل سوم: «هنر گوش دادن فعال، اصول ارتباط بین‌فردی»، فصل چهارم: «اصول ارتباط بین فردی»، فصل پنجم: «برخورد با نویز یا اختلال» (برقراری ارتباط هنگام عصبانیت)، فصل ششم: «برخورد با نویز یا اختلال» (درمورد برقراری ارتباط نادرست)، فصل هفتم: «برخورد با نویز یا اختلال» (تعاملات در فضای مسموم)، فصل هشتم: «داشتن یک ارایه عمومی بدون نقص»، فصل نهم: بازخورد: «چگونه واکنش نشان دهید و پاسخگو باشید»، فصل دهم: نتیجه‌گیری.

«آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» در قطع رقعی و در ۱۲۵ صفحه به قیمت ۶۰ هزار تومان توسط انتشارات سیمای‌شرق به بازار عرضه شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۴۳۶ تماس بگیرند یا از طریق سایت دیجی‌کالا آن را تهیه کنند.

همچنین این انتشارات برای سهولت در دسترسی به آثار این نشر و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، امکان دانلود تمامی کتاب‌های خود را به صورت الکترونیکی از سایت‌های کتابخوان «طاقچه» و «کتابراه» فراهم کرده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است