حضور قطعی «یک قهرمان» فرهادی در بخش مسابقه جشنواره «کن» | خبرگزاری صبا
امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۴
یک منبع نزدیک به جشنواره تایید کرد؛

حضور قطعی «یک قهرمان» فرهادی در بخش مسابقه جشنواره «کن»

یک منبع سینمایی نزدیک به جشنواره «کن» ساعتی پیش از حضور قطعی فیلم «یک قهرمان» اصغر فرهادی در بخش مسابقه جشنواره «کن» 2021 خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صبا، ساعتی پیش به نقل از یک منبع سینمایی نزدیک به جشنواره «کن» حضور فیلم «یک قهرمان» اصغر فرهادی در بخش مسابقه جشنواره «کن» ۲۰۲۱ تایید شد.
روییمی منتقد و تحلیلگر نزدیک به جشنواره «کن» ساعتی پیش (روز شنبه یک می) در صفحه شخصی اش در فضای مجازی نوشت: طبق آنچه شنیده ام فیلم جدید فرهادی که روز گذشته حق پخش آن در آمریکا توسط کمپانی آمازون خریداری شد به عنوان یکی از فیلم های بخش مسابقه جشنواره «کن» ۲۰۲۱ تایید شده است.

این تحلیلگر همینطور اعلام کرد فیلم «در یک صبح نیمه روشن» ساخته برونو دومون که به حضور در جشنواره کن امسال امید داشت از سوی جشنواره رد شده و حالا قرار است برای حضور در جشنواره ونیز در چند ماه دیگر دورخیز کند.

این منبع نزدیک به جشنواره همینطور گفت فیلم «جزیره برگمان» به کارگردانی میا هانسن-لووه که در جشنواره ونیز سال گذشته به طرز عجیبی از سوی مسئولان رد شد نیز احتمالا در جشنواره «کن» امسال در بخش مسابقه حضور دارد.

بدین ترتیب فیلم «یک قهرمان» فرهادی در کنار فیلم های «آنت» لئوس کاراکس و «گزارش فرانسوی» وس اندرسون فیلم های قطعی حاضر در بخش مسابقه جشنواره «کن» امسال هستند.

البته فیلم های دیگری هم مانند «بندتا» پل ورهوفن، «جزیره برگمان» به کارگردانی میا هانسن-لووه، «زانوی احد» نداف لاپید، «حافظه» اپیچاتپونگ ویراستاکول، «روز پرچم» شان پن، «تصمیم برای ترک» پارک چان ووک نیز احتمال زیاد در میان فیلم های بخش مسابقه اصلی جشنواره کن امسال قرار دارند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است