نشست تخصصی «هویت شهری» به صورت مجازی برگزار می‌شود | خبرگزاری صبا
امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۴

نشست تخصصی «هویت شهری» به صورت مجازی برگزار می‌شود

نشست تخصصی «هویت شهری» در صفحه اینستاگرام موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، نشست تخصصی و مجازی «هویت شهری»، به صورت لایو در صفحه اینستاگرام موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور علی فرامرزی و احمد مسجد جامعی برگزار می‌شود.

علی فرامرزی سال ۱۳۲۹ در تهران متولد شد. او نقاش صاحب سبک و مدرنیسم، طراح و منتقد نقاشی اهل ایران است. او کلاس‌های آموزشی خصوصی خود را از سال ۱۳۵۳ آغاز کرد و در سال ۱۳۵۵ موفق به دریافت بورس تحصیلی هنرمندان جوان در کاخ نیاوران شد.

وی اولین نمایشگاه گروهی خود را در سال ۱۳۵۶ برگزار کرد. ۲ سال بعد در سال ۱۳۵۸ از موزه هنرهای معاصر تهران تقدیرنامه دریافت کرد. در همان سال موفق به اخذ بورسیه از آکادمی رم شد ولی به علت شروع جنگ نتوانست از آن استفاده کند.

بعد از آن آموزشگاه رسمی خود را با کسب مجوز افتتاح کرد. آثار وی در نمایشگاه‌های گروهی و انفرادی بسیاری از جمله انجمن فرهنگی ایتالیا، فرهنگسرای نیاوران، گالری فرامرزی، موزه هنرهای معاصر، فرهنگسرای آنار، نگارخانه کوثر، گالری برگ، نمایشگاه گروهی طراحان معاصر نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد. این هنرمند نقاش همچنین برنده ۲ بورس نقاشان جوان و نیز بورس آکادمی رم در ایتالیا شده‌ است.

احمد مسجدجامعی اول شهریور ۱۳۳۵، در تهران متولد شد. او عضو شورای اسلامی شهر تهران و رییس پیشین این شورا و وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سید محمد خاتمی است.

مسجدجامعی بنیانگذار بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی همچون نمایشگاه بین‌المللی کتاب، نمایشگاه بین‌المللی قرآن و خانه کتاب بوده‌ است.

این نشست ساعت ۱۸ عصر روز شنبه، یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۰ در صفحه اینستاگرام موسسه هنرمندان پیشکسوت به آدرس honarmandan_pishkesvat برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است