انتصاب عبید رستمی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۶

انتصاب عبید رستمی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

مدیرکل هنرهای نمایشی، طی حکمی عبید رستمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان را به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان معرفی کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، طی حکمی عبید رستمی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان را به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان معرفی کرد.

در این حکم آمده است: «جشنواره تئاتر خیابانی مریوان به عنوان مهم‌ترین رویداد اینگونه نمایشی در کشور، جایگاه ارزنده و مهمی در میان هنرمندان ایران و سایر کشورها، صاحب‌نظران و مخاطبان و به ویژه مردم شریف مریوان دارد.

ارتباط نزدیک و صمیمی نمایش خیابانی و گونه‌های متفاوت اجرایی این حوزه با مخاطبان و بیان مسائل و دغدغه‌های انسانی و اجتماعی و میزان بالای اثرگذاری آن، امتیاز ارزشمندی است که می‌توان با پژوهش، برنامه‌ریزی کارشناسانه و بهره‌گیری از تجربیات پیشین، از این امتیاز گران‌سنگ بهره‌های بسیار برد. این موضوع در سال جاری و به جهت شیوع بیماری و تبعات فردی و اجتماعی آن اهمیت دو چندان خواهد داشت.

با توجه به تجربه، تخصص و جایگاه مدیریتی جنابعالی در فرهنگ و هنر استان به موجب این حکم به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان منصوب می‌شوید.

امید که با بهره‌گیری از نظرات سازنده، تجربیات و توان ارزنده هنرمندان و صاحب نظران و جلب و جذب مشارکت‌های مادی و معنوی نهادهای استان در برگزاری شایسته و اثرگذار این رویداد ارجمند پیروز و سربلند باشید.

انتظار می‌رود در تمام مراحل برنامه‌ریزی و برگزاری، صیانت از سلامت هنرمندان و مخاطبان و عوامل محترم برگزاری در اولویت موکد قرار گیرد.»

عبید رستمی متولد ۱۳۴۹ در شهر سنندج که علاوه بر سال‌ها فعالیت در عرصه هنرهای نمایشی در مقام نویسنده، بازیگر و کارگردان هم اکنون مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کردستان است و پیش از این نیز معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ریاست انجمن هنرهای نمایشی استان و عضو شورای صدور پروانه آثار نمایشی استان از جمله مسئولیت‌های این مدیر هنرمند بوده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است