محمد صالح‌علا با رسول نجفیان گپ می‌زند

 

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، برنامه «آب و تاب» به گفتگوی زنده محمد صالح علا با نخبگان حوزه فرهنگ و هنر اختصاص دارد، این گپ و گفت مروری بر زندگی شخصی هنرمندان، آثار و رمز و رازهای موفقیت آن‌ها در حرفه تخصصی‌شان دارد.

معرفی اشخاص و حوزه‌های هنری و فرهنگی و آشنایی مخاطب با حرفه‌های مختلف به صورت تخصصی، هدف اصلی این برنامه است و جمعه این هفته از ساعت 21:20 تا 22:35 گفتگوی محمد صالح علا و رسول نجفیان از زادیو تهران پخش خواهد شد.

رسول نجفیان بازیگر، خواننده، نوازنده که در عرصه اجرا و نویسندگی هم فعالیت دارد، در سال 1338 متولد شد. نجفیان دارای مدرک کارشناسی روانشناسی از بخش علوم تربیتی مدرسه عالی پارس سابق در سال 1356 است.

او در زمینه موسیقی نیز فعال است و تاکنون آلبوم‌های «رسم زمونه» و «با عاشورا می‌گریم» را منتشر کرده است. وی در تئاتر نیز حضوری فعال دارد و نمایش‌های «رستم و سهراب» و «بیژن و منیژه» را کارگردانی کرده است.

بازی بسیاری از نجفیان در سینما و تلویزیون روی آنتن رفته است که می‌توان به «دزد عروسک ها»، «آرایشگاه زیبا»، «خالتور»، «ساعت ۵ عصر»، «معمای شاه»، «در حاشیه» و… اشاره کرد.

برنامه «آب و تاب» از رادیو تهران جمعه شب‎ها به تهیه‌کنندگی پروانه طهماسبی و اجرای محمد صالح علا از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/