مشغول بازی در «طلاق» هستم/ دلیل پربیننده شدن سریال‌های پلتفرمی چیست | خبرگزاری صبا
امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴
جعفر دهقان در گفتگو با صبا:

مشغول بازی در «طلاق» هستم/ دلیل پربیننده شدن سریال‌های پلتفرمی چیست

جعفر دهقان معتقدست سریال های شبکه نمایش نه به دلیل کیفیت شان بلکه به دلیل عبور از خط قرمزهای تلویزیون است که پرطرفدار شده اند.

جعفر دهقان بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره کارهای جدید خود چنین اطلاع‌رسانی کرد: نزدیک به پنج ماه است در سریال «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی مشغول بازی هستم. این کار یک اثر اجتماعی است که در آن بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه مد نظر قرار می‌گیرد.

وی درباره تولیدات شبکه نمایش خانگی نیز چنین گفت: من با تولیدات این حوزه بسیار مشکل دارم، چون بسیاری از موضوعاتی که در آن مطرح می‌شود مناسب فرهنگ ایرانی اسلامی نیست. در حقیقت باید گفت هر آن چیزی که در تلویزیون امکان نمایش دادن ندارد در شبکه نمایش خانگی در معرض دید قرار می‌گیرد.

این بازیگر درباره بودجه هایی که صرف تولید آثار نمایش خانگی می‌شود، تصریح کرد: پول‌های زیادی که برای ساخت این آثار خرج می‌شود این سوال را به وجود می‌آورد چگونه تلویزیون با آن قدرت اقتصادی قادر نیست چنین کارهایی را بسازد، اما در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شوند؟

دهقان تاکید کرد: جدا از معضلات مضمونی که در این آثار وجود دارد به لحاظ کیفی نیز این آثار جز چند اثر شاخص، نازل هستند. از نگاه من تله فیلم‌هایی که در تلویزیون تولید می‌شود ارزش بسیار بیشتری از برخی سریال‌های شبکه نمایش خانگی دارد.

وی در پایان بیان کرد: شاید این سوال پیش بیاید با وجود چنین نقصان‌هایی در تولیدات نمایش خانگی چرا از سوی مخاطبان با استقبال مواجه می‌شوند؟ جواب روشن است همانگونه که گفتم برخی از چیزهایی که در تلویزیون پخش نمی‌شود در شبکه نمایش خانگی در معرض دید قرار می‌گیرد، برای همین هم از آن استقبال به عمل می‌آید.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است