آنتونی هاپکینز یاد چادویک بوزمن را گرامی داشت/ انتظار جایزه را نداشتم | خبرگزاری صبا
امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۲

آنتونی هاپکینز یاد چادویک بوزمن را گرامی داشت/ انتظار جایزه را نداشتم

آنتونی هاپکینز بازیگر فیلم «پدر» در کلیپی که ساعاتی بعد از مراسم اسکار منتشر کرد به چادویک بوزمن رقیب فقیدش ادای احترام کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا  به نقل از ورایتی، آنتونی هاپکینز ستاره کهنه کار بریتانیایی صبح دوشنبه ۲۶ آوریل پس از دریافت جایزه اسکارش که همراه با شگفتی بود، یک کلیپ ویدیویی کوتاه از خانه اش منتشر کرد.

بازیگر فیلم «پدر» با لبخندی بر لب و با چهره ای که واضح بود، غافلگیر شده از اعضای آکادمی تشکر کرد، او همینطور به چادویک بوزمن بازیگر فقید فیلم «بلک باتم ما رینی» که در این بخش، رقیب جدی هاپکینز به شمار می آمد، ادای احترامی پراحساس کرد.

هاپکینز در این کلیپ گفت: اینجا من در خانه ام در ولز هستم، در ۸۳ سالگی توقع این جایزه را نداشتم، واقعا انتظار این جایزه را نداشتم، از آکادمی سپاسگزار هستم.

ستاره «سکوت بره ها» در این کلیپ به رقیب فقیدش چادویک بوزمن نیز ادای احترام کرد، او گفت: می خواهم به چادویک بوزمن که خیلی زود ما را ترک کرد، ادای احترام کنم. من انتظار این جایزه را نداشتم از این رو خیلی به این جایزه افتخار می کنم.

در توضیح زیر این پست، آنتونی هاپکینز از فلوریان زلر کارگردان و همینطور همسر خودش و دیگر اعضای خانواده نیز تشکر کرد.

آنتونی هاپکینز با این جایزه اسکار هم به جمع تعداد محدود بازیگران مرد برنده دو جایزه اسکار بازیگری نقش اول مرد پیوست و هم توانست با ۸۳ سال سن رکورد پیرترین بازیگر مرد برنده اسکار تاریخ را بشکند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است