شماره ۸۲ ماهنامه «قلک» منتشر شد/ آشنایی با مفهوم پس‌انداز و وام‌بانکی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

شماره ۸۲ ماهنامه «قلک» منتشر شد/ آشنایی با مفهوم پس‌انداز و وام‌بانکی

هشتاد و‌ دومین شماره ماهنامه «قلک» ویژه اردیبهشت 1400 با داستان‌ها و شعر‌های آموزشی برای گروه سنی سه تا هفت سال منتشر شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط‌ عمومی ماهنامه قلک، در شماره ۸۲ ماهنامه قلک، همراه با ماجراهای «دی‌دی و دادی»، ۲ شخصیت فضایی قلکی، کودکان با مفهوم وام گرفتن از بانک آشنا می‌شوند و می‌آموزند که می‌توان برای خرید کالایی از بانک وام گرفت و کسی نیز باید ضامن آن‌ها شود.

ماهنامه قلک اولین نشریه‌ای است که به صورت تخصصی توجه خود را به آموزش سبک زندگی و مفاهیم اقتصادی برای گروه سنی سه تا هفت سال معطوف کرده و برای رسیدن به این مهم، گروهی از نویسندگان، تصویرگران و متخصصان روانشناسی کودک و اقتصاددانان کودک فعالیت ‌می‌کنند.

در «قلک» هشتاد و دوم «نقشه‌های بزرگ مورچه کوچولو» نوشته کندیس دینگوال و ترجمه مریم شجاعی‌پور، «بچه‌های دنیا؛ همسایه آتش و یخ» نوشته جویا میرزاده، «اخبار قِل قُلکی؛ جاده آشغالی» نوشته زهرا جلایی‌فر و تصویگری میثم موسوی، «ماجراهای دی‌دی و دادی و سیمبولودوس‌دوس» نوشته مریم شجاعی‌پور و تصویرگری فاطمه زمانه‌رو را می‌خوانیم.

در هر شماره قلک باز‌ی‌هایی برای بالا بردن خلاقیت، دقت و… بچه‌ها نیز وجود دارد. در این شماره و در بخش «بگو و بخور» بچه‌ها می‌توانند با میوه‌هایی که در خانه دارند یک عصرانه خرسی درست کنند و در «عملیات نجات سنجوک» نوشته معصومه یزدانی و طراحی زهره بیگدلو با ۲ مهره و یک تاس یک بازی هیجان‌انگیز انجام دهند.

شماره اردیبهشت‌ماه نشریه قلک در ششمین سال فعالیت خود، با مدیر مسئولی بهنام تقی‌پور و سردبیری معصومه یزدانی، مدیریت داخلی الهام تقی‌پور، صفحه‌آرایی نگار آشتیانی و روابط عمومی یگانه قاسمی در ۲۴ صفحه و با قیمت ۳۰ هزارتومان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. در این شماره طراحی جلد را المیرا اسکندری، کارشناسی داستان‌ها را زهرا شاهی و کارشناسی شعر را زهرا موسوی برعهده داشته‌اند. مجری طرح نیز موسسه فرهنگی‌هنری آینده‌پژوهان مدیریت ارتباطات بوده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای سفارش و دریافت اشتراک سالانه یا شش‌ماهه قلک با دفتر ماهنامه به شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۴۳۶ تماس بگیرند یا به سایت دیجی‌کالا مراجعه کنند. علاوه‌ بر آن امکان دریافت نسخه الکترونیک تمام شماره‌های این نشریه نیز بر روی پلتفرم‌ کتابخوان طاقچه وجود دارد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است