سریالی جدید برای تلویزیون دارم/ عبور از خط قرمزهای تلویزیون دلیل موفقیت پلتفرم‌ها | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵
علیرضا سبط احمدی به صبا خبر داد:

سریالی جدید برای تلویزیون دارم/ عبور از خط قرمزهای تلویزیون دلیل موفقیت پلتفرم‌ها

علیرضا سبط احمدی معتقدست بازتر بودن خطوط قرمز تولید برنامه در پلتفرم ها باعث شده مخاطب بیشتری از تلویزیون داشته باشند.

علیرضا سبط‌ احمدی تهیه کننده سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا اظهار کرد: در حال رایزنی هستم تا به زودی یک سریال تلویزیونی را جلوی دوربین برم و  نام اثر و عوامل آن را به زودی اعلام خواهم کرد. البته درصدد هستم تا جدا از این مجموعه یک فیلم سینمایی را هم تهیه کنم.

وی در پاسخ به اینکه چرا در شبکه نمایشی خانگی کاری را تهیه نمی‌کند، اظهار کرد: فعلا موقعیتی پیش نیامده، اما اگر شرایط مهیا تولید یک کار خوب باشد، بدم نمی‌آید این فضا را هم تجربه کنم.

سبط احمدی درباره چرایی رواج تولیدات شبکه نمایش خانگی تصریح کرد: به باور من، سیاستی وجود دارد تا مخاطب را به این امر عادت دهند تا برای تماشای کارهای نمایشی پول دهند. این امر نیز ربطی به کیفیت کار ندارد بلکه همین اندازه که چنین کارهای تولید شود قدمی است برای رسیدن به خواسته مورد نظر.

این تهیه کننده در پایان تصریح کرد: جالب است وقتی می‌بینیم فیلمسازانی که در سینما و تلویزیون امکان کار کردن ندارند به راحتی در شبکه نمایش خانگی فرصت کار کردن پیدا می‌کنند. درباره چرایی موفقیت این تولیدات هم باید بگویم نشان دادن برخی صحنه‌ها که در تلویزیون مخاطب آنها را ندیده، این موقعیت را به وجود آورده تا کارهای این حوزه با استقبال مواجه شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است