«فیلم امروز» با تیم قبلی مجله «فیلم» ادامه می‌دهد/ شماره اول اواسط اردیبهشت | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰
هوشنگ گلمکانی با صبا مطرح کرد؛

«فیلم امروز» با تیم قبلی مجله «فیلم» ادامه می‌دهد/ شماره اول اواسط اردیبهشت

هوشنگ گلمکانی از انتشار نخستین نسخه مجله فیلم امروز در حدود 10 اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سینمایی صبا، چندی پیش هوشنگ گلمکانی و عباس یاری به عنوان بنیانگذاران مجله فیلم، از این مجله جدا شدند و سکان آن بر عهده پویا مهرابی فرزند مسعود مهرابی صاحب امتیاز این مجله قرار گرفت که حواشی زیادی را در پی داشت.

همان روزها خبرهایی از انتشار مجله جدیدی با صاحب امتیازی هوشنگ کلمکانی به نام «فیلم امروز» به گوش می‌رسید، حال در پیگیری‌های خبرنگار صبا، هوشنگ گلمکانی درباره انتشار این مجله جدید گفت: همان‌طور که در صفحه رسمی مجله «فیلم امروز» در اینستاگرام نوشته‌ایم، قرار است در هفته آینده امتیاز مجله صادر شود و اولین شماره آن، حدودا در دهم اردیبهشت‌‌ماه منتشر می‌شود.

وی درباره افرادی که در مجله جدید با او همکاری می‌کنند، تاکید کرد: تدارک شماره اول مجله با همان تیم قبلی به پایان رسیده و آماده انتشار است. باید گفت همان مجله چهل‌ساله، با همان تیم سابق و حتی عده‌ای از همکاران گذشته که سال‌ها بود با ما همکاری می‌کردند، به راه خود ادامه می‌دهد؛ فقط نام مجله به «فیلم امروز» تغییر کرده است.

این منتقد درباره تفاوت‌های این مجله با مجله «فیلم» خاطرنشان کرد: این اتفاق فرصتی برای خانه‌تکانی‌ یا پوست‌اندازی‌ در مجله شد. در مجله جدید حجم مطالب بیشتر است و باید گفت، مجله نسبت به قبل پُربارتر خواهد بود.

گلمکانی که اخیرا فیلمساز هم شده است، در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره فیلم «آهو» که کارگردانی آن را برعهده دارد و به تازگی پروانه نمایشش نیز صادر شده است، بیان کرد: تدوین اولیه «آهو» با عجله انجام شد و الان در مرحله تدوین دوباره است. تدوین و صداگذاری که به پایان رسید باتوجه به شرایط موجود برای نوع نمایش آن که اکران روی پرده باشد یا آنلاین تصمیم می‌گیریم. همه چیز به اوضاع آینده بستگی دارد.

فروغ گشتیل

انتهای پیام/

2 دیدگاه

 • تکلیف مشترکان ماهنامه فیلم که مانند من هنوز هفت ماه از اشتراکمان باقی مانده بود چه می شود؟ آیا اشتراک به مجله فیلم امروز منتقل می شود یا باید اشتراک را از نو بخریم و پولی که برای اشتراک قبلی پرداخته ایم سوخت می شود؟
  • نویسنده
   باسلام و احترام
   ممنون از توجه شما دوست عزیز 
   پاسخ پرسش‌تان را پیگیری کردیم

   https://www.khabargozarisaba.com/184509/