«همسفره» رادیو نمایش میزبان کارآفرین ایرانی می‌شود | خبرگزاری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

«همسفره» رادیو نمایش میزبان کارآفرین ایرانی می‌شود

وحید رجبلو کارآفرین معلول ایرانی و بنیانگذار استارت آپ «توانیتو» مهمان برنامه زنده رادیویی «همسفره» رادیو نمایش می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، وحید رجبلو سومین فرزند خانواده، متولد سال ۱۳۶۶ و ساکن کرج است که با بیماری به نام SMA به دنیا آمده و به همین دلیل با مشکلات ناخواسته‌ای مواجه شده است اما هیچ یک از این مشکلات مانع موفقیت او نشده‌اند. او که تنها ۲ درصد بدنش توانایی حرکت دارد، توانسته است بیش از ۲۰۰ سایت را طراحی کند.

رجبلو در سال ۱۳۹۶ پلتفرم آنلاین «توانیتو» را به عنوان پل ارتباطی میان توان‌جویان و خدمات‌رسانان تأسیس کرد. با این کار او ۱۷ شغل مستقیم و حدود یک هزار شغل غیر مستقیم ایجاد شد. «توانیتو» اکنون نزدیک به یک هزار خدمات‌دهنده فعال داردکه در حوزه‌های سلامت، پزشکی، توانبخشی، آموزش و خدمات عمومی به شهروندان ایرانی و از طریق این پلتفرم سرویس‌دهی می‌کنند.

وحید رجبلو توانسته‌است فرصتی پدیدآورد که بیش از ۱۴هزار شهروند دارای معلولیت و بدون معلولیت از خدمات آنلاین «توانیتو» استفاده کنند.

وی همچنین در سال ۱۳۹۹ توسط کمیته غیرانتفاعی بین‌المللی جوانان جهان (Junior Chamber International) به‌عنوان یکی از ۱۰ چهره تأثیرگذار در دنیا شناخته شده‌است.

برنامه زنده رادیویی «همسفره» به نویسندگی زهرا خدادادی با گویندگی و اجرای مهدی طهماسبی و نگین خواجه نصیر و تهیه‌کنندگی محسن جواهری در ایام ماه رمضان، هر شب از ساعت ۱۹ تا ۲۱ پخش خواهد شد.

«همسفره» که در فضای باز رادیو نمایش اجرا می‌شود، به صورت زنده از سایت رادیو نمایش به نشانی www.radionamayesh.ir و شبکه ایران صدا نیز پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است