سرهنگ ارتش که ۲۹ کودک را به سرپرستی قبول کرد | خبرگزاری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲

سرهنگ ارتش که ۲۹ کودک را به سرپرستی قبول کرد

پنجمین قسمت از برنامه «جشن رمضان»به مناسبت روز ارتش از شبکه پنج سیما پخش شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی برنامه «جشن رمضان»، پنجمین قسمت از ویژه برنامه «جشن رمضان» در حال و هوایی متفاوت‌تر از شب‌های گذشته و با حضور دو مهمان مردمی از شبکه پنج سیما پخش شد.

قهرمان شب گذشته ۲۹ فروردین سرهنگ جوان ارتشی بود که با ظاهری متفاوت وارد استودیوی جشن رمضان شد.
سرهنگ سید مهدی حسینی گل افشانی در بخش اول صحبت‌های خود با زینب پورابراهیم و بابک افرا گفت: سال ۷۸ وارد دانشگاه افسری شدم، در رشته علوم سیاسی تا مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ادامه تحصیل دادم. تقریبا ۱۸ سال پیش بود که از طریق یکی از دوستانم با طرح اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره) آشنا شدم و یک دختر و پسر را به سرپرستی گرفتم.
وی افزود: چند سال بعد از این اتفاق یک روز در اداره مشغول تدوین یک دستورالعمل بودم که از کمیته تماس گرفتند و گفتند چند روز دیگر عروسی دختر شماست، من اول گفتم اشتباه گرفته‌اید بعد توضیح دادند که فرزند معنوی شما چند روز دیگر ازدواج می‌کند و مشتاق است که شما هم در مراسم ازدواجش حضور داشته باشید اما من تصمیم گرفتم که در مراسم عروسی شرکت نکنم و مدتی بعد از ازدواج به منزل ایشان بروم. همین اتفاق هم افتاد، اتفاقا آقای داماد هم سرباز بود و دخترم به او گفته بود که پدرم سرهنگ است و او هم خیلی بابت این مساله هوای مرا داشت.
سرهنگ حسینی با بیان اینکه در آستانه پدربزرگ شدن هستم، گفت: به مناسبت روز ارتش تعداد فرزندان تحت سرپرستی خود را به ۲۹ نفر افزایش می‌دهم.
در ادامه مجتبی شجاع خواننده قطعه «عشق اهورایی» وارد استودیو شد.
وی درباره نخستین خاطره خود از پخش این قطعه بیان کرد: سال ۹۷ بعد از اینکه پرسپولیس نایب قهرمان آسیا شد از شبکه سه پخش شد، من هم بابت باخت پرسپولیس ناراحت بودم و هم بابت پخش این قطعه خوشحال. اما کلا خوشحالم که برای ایران است و بعد از اتفاقات حماسی پخش می‌شود و در مدارس هم بیشتر دانش آموزان با آن همخوانی کردند.
شجاع با اشاره به اینکه یک قطعه خود را روی ناو خوانده و به کمک شبکه پنج تولید شده است، افزود: تجربه بسیار متفاوتی برای من بود. در حال آماده‌سازی چند قطعه دیگر با مضمون عاشقانه هستم.
سپس «عشق اهورایی» را به صورت زنده برای بیننده‌های «جشن رمضان» اجرا کرد.
«جشن رمضان» به تهیه‌کنندگی کاوه امیری و سردبیری فرزانه پزشکی کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در شب‌های ماه رمضان حوالی ساعت ۲۱:۳۰ به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است