«رعد و برق» افخمی از سریال‌های رمضانی حذف شد/ سریال چینی جایگزین شد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۵
با وجود اعلام امروز صبح شبکه پنج؛

«رعد و برق» افخمی از سریال‌های رمضانی حذف شد/ سریال چینی جایگزین شد

سریال «رعد و برق» به دلیل سنگینی پس‌تولید، از کنداکتور حذف شد.

همانطور که پیش از این خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا در گزارشی خبر داده بود، روند ساخت سریال‌های رمضانی شبکه‌های سیما از جمله «رعد و برق» همچنان درحال انجام است و خبری از به پایان رسیدن مراحل تصویربرداری آن‌ها وجود ندارد.

سریال «رعد و برق» از جمله سریال‌هایی‌ست که پخش آن با تاخیر آغاز شد. قسمت اول این مجموعه به شب اول ماه رمضان نرسید و پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه، یعنی شب دوم ماه رمضان روانه آنتن شد. شب گذشته نیز قسمت دوم سریال با اعلام «وجود مشکلات فنی» روی آنتن نرفت.

با اعلام شبکه پنج سیما و عذرخواهی از مخاطبان این سریال، قرار بود قسمت دوم آن، امشب ۲۸ فروردین‌ماه ساعت ۲۳ پخش شود ولی حال روابط عمومی شبکه اعلام کرده است که «رعد و برق» کاملا از میان سریال‌های رمضانی حذف شده و سریال‌ دیگری جایگزین آن شده‌ است.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، علی‌رغم برنامه‌ریزی در بیش از یک‌سال گذشته برای پخش سریال «رعد و برق» اما به دلیل سنگینی پروژه، حجم زیاد جلوه‌های ویژه و تروکاژهای زیبا (تصویر پیوست)، عوامل سازنده «رعد و برق» موفق نشدند این سریال را به موقع و در زمان تعیین شده به آنتن برسانند، لذا این مجموعه تلویزیونی به صورت موقت ازکنداکتور ماه رمضانی شبکه پنج سیما حذف شد.

این تصمیم گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما، در راستای احترام به مخاطبان و به دلیل افزایش کیفیت سریال «رعد و برق» و انتظام در پخش تلویزیونی اتخاذ شده است.

همچنین یادآور می‌شود سریال «شکرانه» به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی محمد هادی کریمی و تهیه‌کنندگی منصور سهراب ‌پور است و پوریا پورسرخ، زنده یاد حسن جوهرچی، عاطفه رضوی، فرهاد قائمیان، مریم کاویانی، هوشنگ توکلی و… در آن ایفای نقش می‌کنند و هرروز ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان «شکرانه» آمده است: حامد برای تاسیس یک کارگاه، مجبور به دریافت کمک نقدی از پدرش می‌شود اما پس از مدتی متوجه می‌شود که پول دریافتی متعلق به زن عمویش است که در تاجیکستان به سر می‌برد. حامد که خود را مدیون او می‌داند به تاجیکستان می‌رود اما زن عمویش سال‌ها پیش فوت کرده است و…

سریال «با هم» محصول ۲۰۲۰ چین با موضوع شیوع بیماری کرونا و برخورد با این بیماری در کشور چین روی آنتن می‌رود. در این سریال اتحاد ملی و مبارزه برای ریشه کن کردن ویروس کووید ۱۹ به تصویرکشیده می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است