گفتگو با فرماندهان ارتش در «مرزبابان» رادیو نمایش | خبرگزاری صبا
امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۴

گفتگو با فرماندهان ارتش در «مرزبابان» رادیو نمایش

یکشنبه بیست و نهم فروردین‌ماه، برنامه رادیویی «مرزبانان» ویژه روز ارتش از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، ریحانه یزدان دوست تهیه‌کننده برنامه رادیویی «مرزبانان» درباره این برنامه گفت: «مرزبانان» نام برنامه­‌ای است که به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در رادیو نمایش تولید شده است.

وی افزود: این برنامه شامل بخش‌های مختلفی همچون گفتگو با فرماندهان ارتش درباره دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفتگو با حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفتگو با احمدرضا پوردستان رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش و گفتگو با نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش است.

یزدان دوست در پایان خاطرنشان کرد: این برنامه بخش ویژه‌ای دارد که درباره­ شهید منصور ستاری و گفنگو با شهاب حسینی و عوامل سریال «شوق پرواز» است، همچنین بررسی نقش ارتش در دوران دفاع مقدس و گفتگو با خسرو معتضد مورخ، درباره تاریخ ارتش ایران از هخامنشیان تاکنون و کتاب‌هایی که او برای نیروی دریایی ارتش ایران نوشته است، از دیگر آیتم‌های این برنامه است.

«مرزبانان» به نویسندگی و تهیه‌­کنندگی ریحانه یزدان دوست، گویندگی فاطمه نیرومند، گزارشگری تینا میرکریمی و هماهنگی اکرم خیرخواه روز ۲۹ فروردین ماه مصادف با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ساعت ۹ صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است