«یاور» استثنائا امشب ساعت ۲۱ پخش میشود/ در انتظار بهبودی ارسلان قاسمی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۴

«یاور» استثنائا امشب ساعت ۲۱ پخش میشود/ در انتظار بهبودی ارسلان قاسمی

نخستین قسمت از سریال رمضانی «یاور» به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب به علت پخش فوتبال استثنائا امشب ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سریال، آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال «یاور» در این خصوص گفت: «یاور» به کارگردانی مشترک سعید سلطانی و اصغر نعیمی از شب‌های بعد ساعت ۲۰:۱۵ روی آنتن خواهد رفت.

وی ادامه داد: این روزها همزمان با پخش، ضبط سریال را با حضور دو کارگردان ادامه می دهیم.

تهیه کننده سه گانه پرطرفدار «ستایش» یادآور شد: مبتلا شدن ارسلان قاسمی به کرونا سرعت عمل ما را پایین آورده و منتظر بهبود او هستیم تا صحنه های باقی مانده را ضبط کنیم.

وی تصریح کرد: گرچه قاسمی خارج از پروژه به این ویروس مبتلا شده ولی برای اطمینان از تمام اعضای گروه تست گرفتیم که خداراشکر نتایج منفی بود.

زرین کوب با اشاره به بهبود شرایط فریدون شهبازیان آهنگساز، خبر داد: خوشبختانه حال ایشان خوب است و از بیمارستان مرخص شده است.

بازیگران «یاور» عبارتند از داریوش ارجمند، محمد حاتمی، مهوش افشارپناه، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، علیرضا باقری، ارسلان قاسمی، محمد رشنو، فقیهه سلطانی، بهادر زمانی، مزدک رستمی، شیوا خنیاگر، غزل مقبلی، فروغ قجابگلی، بهزاد خرازی، رسول توکلی، محسن افشار، علی میلانی، مهری امیرحسینی، با هنرمندی اسماعیل محرابی، پرویز فلاحی پور.

این سریال با نویسندگی سعید مطلبی چهارشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۲۱ و از شب های بعد ساعت ۲۰:۱۵ از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و ۹:۵۵ و ۱۵:۴۰ روز بعد بازپخش می شود.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است