پخش سری جدید «بر کرانه نور» از شبکه پنج تلویزیون | خبرگزاری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

پخش سری جدید «بر کرانه نور» از شبکه پنج تلویزیون

برنامه «بر کرانه نور» با گرافیک جدید و ساختار نو از ابتدای ماه رمضان روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، سجاد بهمنی تهیه‌کننده برنامه «بر کرانه نور» با اشاره به تغییرات گرافیکی این برنامه گفت: «بر کرانه نور» که در سه نوبت قبل از اذان صبح، ظهر و مغرب پخش می‌شود، در سری جدید با گرافیک و ساختار جدید تماشایی می‌شود.

بهمنی ادامه داد: «برکرانه نور» دارای بخش‌های متفاوتی از جمله بهره‌بردن از کلام رهبری در مفاهیم قرآنی و عظمت قرآن و تاثیر آن در زندگی است و این بخش نیز به صورت صوت و قاب‌بندی رئال در برنامه دیده می‌شود. همچنین تلاوت و صوت قاریان مشهور جهان از جمله استاد عبدالباسط، منشاوی، مصطفی اسماعیل و… در بخش ترتیل یک صفحه‌ای برنامه نیز با گرافیک جدید روی آنتن می‌رود.
بهمنی عنوان کرد: در گرافیک جدید برنامه «بر کرانه نور» از فضایی بسیار شاداب، پرانرژی و بهاری یک خانه قدیمی برای تولید تیتراژ و قسمت نمایش عکس شهدا با افکت‌گذاری صوتی معنوی و تلاوت آیه‌ای از قرآن بهره می‌گیریم که بیننده نزدیک شدن به زمان اذان را نیز احساس کند. همچنین با جانمایی جدید قاب عکس شهدا و حک اسم و تاریخ شهادت مقارن با تاریخ پخش عکس‌ها با صوت سردار سلیمانی که فرمودند: تا کسی شهید نباشد شهید نمی‌شود، شرط شهید شدن شهید بودن است، شنیده می شود.
او در پایان خاطر نشان کرد: در آخر برنامه تصاویر ۱۶ شهید دفاع مقدس که تاریخ شهادتشان مقارن با روز پخش برنامه است نمایش داده می‌شود.
برنامه «بر کرانه نور» در ماه رمضان روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است