بررسی اکران آنلاین فیلم «شنای پروانه» در رادیو ایران | خبرگزاری صبا
امروز ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

بررسی اکران آنلاین فیلم «شنای پروانه» در رادیو ایران

«کافه هنر» 23 فروردین ماه، با حضور تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «شنای پروانه» به بررسی آثار هنری در بستر فضای مجازی می‌پردازد.

به گزارش صبا به نقل از شبکه رادیویی ایران، با شیوع ویروس کرونا اکران اینترنتی فیلم‌های سینمایی اتفاقی مثبت و گریزناپذیر است، و نمایش اینترنتی فیلم «شنای پروانه» این موضوع را تثبیت می‌کند.

«شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی با وجود شرایط رکود سالن‌های سینما در سال گذشته از تمام فیلم‌هایی که در سال ۹۹ اکران شدند بیشترین آمار تماشاگر را به خود اختصاص داد و در دو روز اول اکران آنلاین توانست ۲ میلیارد به فروش برسد که این عدد، عدد قابل توجهی است.

«شنای پروانه» در آستانه یک سالگی اکران آنلاین خود، با وجود اینکه نزدیک یک ماه نسخه قاچاق این فیلم با کیفیت بالا در فضای مجازی بود، طی دو روز ۲ میلیارد فروش رفت .

از همین رو برنامه «کافه هنر» دوشنبه ۲۳ فروردین میزبان کارگردان و تهیه کننده این فیلم می شود تا دلالیل موفقیت اکران آنلان این فیلم را بررسی کند.

«کافه هنر» این هفته به تهیه‌کنندگی زهره سربازی و اجرای شهاب شهرزاد ساعت ۱۶:۰۰ به صورت تصویری از تارنمای رادیو ایران و کارافزار ایران صدا به طرح و نقد مهم‌ترین رویدادهای هنری، فرهنگی و ادبی روز می‌پردازد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است