1

«تا بیکران» را با حال و هوای رمضان بشنوید

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، نازیلا نظمی تهیه‌کننده برنامه «تا بیکران» درباره این برنامه توضیح داد: برنامه «تا بیکران» هر روز ویژه اذان ظهر به مدت نیم ساعت روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود. برنامه با رویکرد شکرگزاری نعمت‌ها، طریقه دعا کردن و آثار دعا در آرامش روح و روان در زندگی امروز پخش می‌شود. برنامه شامل آیتم‌های متفاوت و متنوع برای شنوندگان است. برنامه قبل از اذان ظهر با بخش‌های مختلف شروع می‎‌شود و تا بعد از اذان ظهر ادامه دارد.

وی با تاکید بر آیتم «زیر سقف آسمان» بیان کرد: این آیتم حکایت آدم‌هایی است که هر روز با احساسات پاک و معنوی خود باعث آرامش همدیگر هستند. به همین دلیل به موارد مختلف توکل به خدا و توسل به انبیا می‌پردازیم. همچنین در این برنامه افراد خیر همچون مدافعان سلامت هم معرفی می‌کنیم که کمک حال بقیه هستند. یکی دیگر از آیتم‌ها «ذکر روز» است که به مناجات و ادعیه اختصاص دارد. در این بخش بسیاری از ادعیه و نیایش و مناجات را برای شنوندگان تفسیر کرده‌ایم.

این تهیه‌کننده که به مدت پنج سال این برنامه را روی آنتن دارد، در پایان اظهار کرد: ما در ماه رمضان امسال به‌طور ویژه به دعای صحیفه سجادیه درباره ماه رمضان با حضور محمد سعیدی آریا می‌پردازیم. با آیتم «سلام خدایا» و با شکرگزاری از پروردگار مهربان به خاطر داشته‌هایمان برنامه را به پایان می‌رسانیم.

علاقه‌مندان می‌توانند در ماه رمضان «تا بیکران» را با حال و هوای رمضان بشنوند.

این برنامه با گویندگی فرشته قربانی، نویسندگی فاطمه بی تقصیر و گزارشگری سارا اکبری پخش می‌شود. کارشناسان مختلف اعم از علی اکبر رنجبران نیز در برنامه حضور دارند.

انتهای پیام/