انتشار کارگاه‌های آموزشی چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت | خبرگزاری صبا
امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

انتشار کارگاه‌های آموزشی چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت

مخاطبان سینمای مستند، دانشجویان و دانش‌پژوهان می‌توانند نسخه تصویری کارگاه‌های آموزشی چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت را مشاهده کنند.

به گزارش صبا به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا یکی از برنامه‌های مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در سال ۱۴۰۰ توجه به برگزاری برنامه‌های برخط (آنلاین) و تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مرتبط با سینمای مستند یکی از بخش‌های پرمخاطب چهاردهمین جشنواره فیلم مستند ایران سینماحقیقت بود. قرار است فیلم این کارگاه‌ها که اغلب آن‌ها قالب پرسش و پاسخ دارند، در سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سایت آپارات و شبکه‌های اجتماعی منتشر شوند تا علاقه‌مندان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.
پیش از این دو فیلم از مجموع ۱۹ کارگاه، در سایت مرکز defc.ir و آپارات منتشر شده است. دوستداران و دانشجویان سینما می‌توانند ویدیوی کارگاه «مستند بازیابی حقیقت» بیل نیکولز https://defc.ir/Post/3663/ و «تعریف مستند» بتسی مک لین https://defc.ir/Post/3630/ را ببینند. تماشای این کارگاه‌ها در آپارات هم امکان‌پذیر است.
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از ۲۵ فروردین ماه، هر چهارشنبه یک کارگاه از این مجموعه را منتشر کرده و در دسترس دوستداران سینمای مستند قرار خواهد داد.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است