«کوچه را ما جارو می‌کنیم» چون رفتگر محله بیمار است | خبرگزاری صبا
امروز ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

«کوچه را ما جارو می‌کنیم» چون رفتگر محله بیمار است

کتاب داستان «کوچه را ما جارو می‌کنیم» به نویسندگی علی‌الله سلیمی به همت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب داستان «کوچه را ما جارو می‌کنیم» به نویسندگی علی‌الله سلیمی و تصویرگری هاله قربانی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسید.

این کتاب قصه‌ دختر کوچکی به‌نام سپیده است که وقتی متوجه بیماری پیرمرد رفتگر محله‌شان می‌شود با پول‌های تو جیبی خود برای او شال و کلاه پشمی به عنوان هدیه‌ می‌خرد  و در یک روز طوفانی منتظر اوست تا بیاید و ادامه ماجرا …

در بخشی از قصه‌ کتاب «کوچه را ما جارو می‌کنیم» آمده است: «صدای زوزه‌ باد از کوچه می‌آید. اما هنوز صدای جاروی پیرمرد نمی‌آید، نگران می‌شوم، با خودم می‌گویم: شاید یادش رفته امروز بیاید کوچه را جارو کند. آن هم امروز که از صبح باد و طوفان است و این‌همه برگ خشک و شاخه‌ شکسته توی کوچه ریخته است.»

این کتاب در ۲۸ صفحه تمام رنگی با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۳هزار تومان برای گروه سنی «نوخوان» (۷+) منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب «کوچه را ما جارو می‌کنیم» و سایر تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را از مراکز عرضه محصولات فرهنگی این مجموعه در سراسر کشور و فروشگاه اینترنتی کانون به نشانی shop.kpf.ir خریداری کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است