«بازیِ کثیف و چند داستان دیگر» منتشر شد/ برپایی حلقه داستان به شکل مجازی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۰

«بازیِ کثیف و چند داستان دیگر» منتشر شد/ برپایی حلقه داستان به شکل مجازی

«بازیِ کثیف و چند داستان دیگر» از مجموعه کتاب‌های «حلقه داستان مدرسه» شامل داستان‌های کوتاهی برای نوجوانان از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، چهارمین جلد از مجموعه «حلقه داستان مدرسه» با عنوان «بازیِ کثیف و چند داستان دیگر» شامل ۱۰ داستان‌ کوتاه از نویسندگان کودک و نوجوان از جمله جمال اکرمی، بدری مشهدی، سولماز خواجه‌وند، نیلوفر نیک بنیاد، مریم کوچکی و… در روزهای پایانی سال ۹۹ منتشر و روانه بازار نشر شد.

در این مجموعه سه داستان از ایتالو کالوینو و موریس گلیتسمن و شرمن الکسی به ترتیب با ترجمه مجید عمیق، فریده خرمی، شیدا میرزایی هم منتشر شده است.

در نیمه نخست سال ۹۶ با هدف احیای نوع ادبی داستان کوتاه برای نوجوانان و تشویق نویسندگان به خلق داستان‌های کوتاه مجموعه جلساتی با عنوان «حلقه داستان مدرسه»  شکل گرفت و تاکنون بیش از ۱۵۰ نویسنده در آن شرکت داشته‌اند. در هر یک از جلسات که دو نوبت در ماه روزهای چهارشنبه برگزار می‌شود، داستان‌های خلق شده توسط نویسندگان خوانده شده و توسط دیگر اعضا نقد می‌­شود.

در پایان هر دوره نیز آثار برگزیده برای انتشار در مجموعه کتاب‌های «حلقه داستان مدرسه» منتشر می‌­شوند. با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ جلسات«حلقه داستان مدرسه» در فضای مجازی برگزار می‌شود.

کتاب «بازی کثیف و چند داستان دیگر» در ۹۵ صفحه رنگی در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه با آدرس www.enmabazar.ir در دسترس مخاطبان قرار دارد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است