«سرزمین من» امروز هم از کرونا می‌گوید هم از چرچیل | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

«سرزمین من» امروز هم از کرونا می‌گوید هم از چرچیل

برنامه « سرزمین من» در روز سلامت و روز جهانی بهداشت با نگاهی به تاریخچه‌ای از حوزه سلامت از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، چهارشنبه ۱۸ فروردین در برنامه «سرزمین من» رادیو فرهنگ که مجله‌ای رادیویی با محوریت رویدادهای تاریخی- فرهنگی و اجتماعی است کارشناس‌مجری برنامه به مناسبت «روز جهانی بهداشت» با معاون سلامت وزارت بهداشت، درمان و ‌‌آموزش درباره تاریخچه حوزه سلامت در ایران و ‌اقدامات مهم بهداشتی در کشور از گذشته تا کنون گفتگو می‌کند همچنین در ادامه به موضوع کرونا و‌ آخرین دستاوردهای علمی در شناخت و درمان این بیماری می‌پردازد.

در بخش تاریخی این برنامه از آزادی امام خمینی پس از ۱۰ ماه زندان در سال ۱۳۴۳ یاد می‌شود و در بخشی دیگر در «آوان مجدی» یک اثر از اراک معرفی می‌شود.

بخش «هرگز رهایم مکن» با موضوع انتظار فرج و دلنوشته‌هایی برای امام زمان (عج) به قلم استاد خلیلی است و همچنین بخش‌های«امروز در تاریخ سرزمین من» و «انتخابات در سرزمین من» نیز در قالب روایت گوینده پخش می‌شود..

در «سرزمین من» امروز به اقدامات چرچیل در راستای اشغال ایران در سال ۱۹۴۱ در گفتگو با استاد تاریخ بررسی می‌شود.

بخش دیگری از این برنامه با عنوان «کرونا بیماری قرن» است که با توجه به شروع موج چهارم کرونا در کشور و قرمز و نارنجی شدن شهرها، یک متخصص از آخرین دستاوردهای علمی در شناخت و درمان این بیماری قرن می‌گوید.

برنامه «سرزمین من» به تهیه‌کنندگی امیر رضا راز ساعت ۱۲:۴۵روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز و موج ای ام ردیف ۵۸۵ کیلوهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است