«عصری نو» عصرها روی آنتن رادیو سلامت می‌رود/ ارایه آیتم‌های متنوع | خبرگزاری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

«عصری نو» عصرها روی آنتن رادیو سلامت می‌رود/ ارایه آیتم‌های متنوع

برنامه عصرگاهی رادیو سلامت با عنوان «عصری نو» به مصادیق اورژانسی با زبان ساده می‌پردازد و به شنوندگان آموزش‌های لازم را ارایه می‌کند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، سعید یوسفی تهیه‌کننده این برنامه درباره «عصر نو» توضیح داد: برنامه عصرگاهی «عصری نو» در ساختار مجله‌ای و با تعریف نشریه صوتی از شنبه تا چهارشنبه به صورت یک هفته درمیان توسط دو گروه برنامه‌ساز بهداشت و تندرستی، و خانواده به صورت زنده از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ روی آنتن رادیو سلامت می‌رود. و آیتم‌های آن در کنداکتور محتوایی برنامه گروه بهداشت و تندرستی طراحی شده است.

وی ادامه داد: «یکی ما ۴۰ تا شما» آیتم ورودی برنامه است که به معرفی موضوع برنامه می‌پردازد تا مخاطبان را در طول برنامه با خود همراه سازد، آیتم «کد» که به موارد و مصادیق اورژانسی مبتلا به جامعه به زبان سلیس و کاربردی می‌پردازد و اینکه چه مواقعی می‌توان از اورژانس ۱۱۵کمک گرفت، آیتم «نسخه فناوری» با حضور کارشناسان حوزه آی تی و هوش مصنوعی در روزهای زوج به صورت کوتاه به کاربرد این علوم در حوزه سلامت می‌پردازد و روزهای دوشنبه هم یک مهمان حضوری از شرکت‌های دانش بنیان فعال در این بخش‌ها همراه ما خواهد بود.

این تهیه‌کننده با اشاره به دیگر آیتم‌های برنامه گفت: در آیتم «زنگ آرامش» به معرفی و پخش یک قطعه موسیقی آرامش‌بخش با هدف تلطیف فضا و تمدد اعصاب مخاطبان پرداخته می‌شود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده است، آیتم «زیبا اما سلامت» روزهای فرد با حضور یک متخصص کارشناس مجری سلامت با محوریت اینکه نباید به هر بهایی به دنبال زیبایی بود یکی دیگر از آیتم‌های «عصر نو» است که با تاکید بر بحث تبلیغات اغراق‌آمیز زیبایی در رسانه‌ها و نیز توجهات ضروری برای حفظ سلامت و زیبایی بدن تولید شده است. آیتم «من نوعی» موضوعی است و آیتم «پیوست ویژه» که هر روز به سلامت یکی از گروه های سنی (سالمندان، مادران باردار،کودک و نوجوان، مردان، بانوان و …) از زبان متخصصان مربوطه می‌پردازد از دیگر بخش‌های این برنامه هستند.

وی تاکید کرد: «خوش خبر باشیم» آیتمی است با هدف ایجاد یک کمپین و تشویق مخاطبان، به این صورت که از آن جایی که در شرایط موجود جامعه معمولا با خبرهای بد اقتصادی و … مواجه هستیم هر شخص هر خبری که باعث خوشحالی و ایجاد حال خوب برای خود و اطرافیانش شده است را عنوان کند و در پایان هفته به یکی از خبرهای خوب و جالب توجه هدیه‌ای از شبکه داده خواهد شد. هدف این آیتم ترویج فرهنگ خبر خوب است.

«عصری نو» به گویندگی زهرا عزیزی و امین ضیایی و نویسندگی سارا هادی‌پور از رادیو سلامت پخش می‌شود. هماهنگی برنامه را الهام بوجارنژاد و ساخت آیتم‌ها را سوگند ایرانمنش انجام می‌دهد و کارشناسان این برنامه فرهی، شاه طاهری و نقره کار هستند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است