سه سریال از شبکه‌های رادیویی شنیدنی شد/ داستان پیدا کردن کیفی پر از پول | خبرگزاری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۶

سه سریال از شبکه‌های رادیویی شنیدنی شد/ داستان پیدا کردن کیفی پر از پول

سه مجموعه جدید رادیویی که به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است، روی آنتن چهار شبکه رادیویی نمایش، تهران، سلامت و جوان رفته است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه رادیویی «خدا خودش روزی رسونه» به نویسندگی فائزه صالحی، تهیه‌کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد، کارگردانی مجید حمزه و با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش درباره مردی است که کیفی پراز پول را در خیابان پیدا می‌کند و در پی آن اتفاقاتی برایش رخ می‌دهد که شنیدنی است.

«خدا خودش روزی رسونه» هر روز ساعت ۱:۰۰ بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

مجموعه رادیویی «شانزده انسان خشمگین» که این روزها ساعت ۶:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش و ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه از رادیو سلامت پخش می‌شود ماجرای فروشنده‌ای عصبانی است که به دنبال راه حلی برای رسیدن به آرامش است.

این نمایش به تهیه‌کنندگی مهدیه تقی زاده، کارگردانی مهدی نمینی مقدم، نویسندگی داریوش روحی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایش رادیو تولید شده است.

همچنین سریال رادیویی «شاهراه» به نویسندگی حسین یعقوبی، کارگردانی جواد پیشگر و تهیه‌کنندگی ژاله محمدعلی، بر اساس رمان «آرزوهای بزرگ» چارلز دیکنز نوشته شده است که با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش هر روز ساعت ۸:۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲:۰۰ بامداد روی آنتن رادیو جوان می رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است