زندگی استاد جوان شطرنج ایران در قالب نمایش رادیویی روایت می‌شود | خبرگزاری صبا
امروز ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

زندگی استاد جوان شطرنج ایران در قالب نمایش رادیویی روایت می‌شود

سریال رادیویی «استاد بزرگ» در قالب نمایش رادیویی از دو شبکه رادیویی نمایش و ورزش پخش می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، نمایش رادیویی «استاد بزرگ» به سفارش شبکه ورزش در دوازده قسمت توسط مرضیه بامیری نوشته شده است و علاوه بر رادیو ورزش از رادیو نمایش نیز پخش می شود.

این نمایش رادیویی بر اساس زندگی آرین غلامی استاد شطرنج ایران که در حال حاضر ۱۸ سال دارد نوشته شده و از آنجایی که از ۶ سالگی تا شانزده سالگی را روایت می کند و ماجرایی جز مسابقات وجود ندارد، نویسنده از چاشنی تخیل برای حفظ جذابیت اثر در برخی قسمت ها بهره گرفته است.

از انجایی که ملاقات با ارین در قائم شهر به دلیل کرونا میسر نبود، مرضیه بامیری استاد بزرگ را بر اساس مکالمات تلفنی و تعامل با وی در فضای مجازی نوشته است.

سریال رادیویی «استاد بزرگ» به نویسندگی مرضیه بامیری، کارگردانی امیر زنده دلان، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، افکتوری سعید نعمتیان ، صدابرداری رضا محتشمی و با هنرمندی شمسی صادقی، شیرین سپه راد، مهدی نمینی مقدم،  نگین خواجه نصیر، بهادر ابراهیمی، شمسی صادقی، سینا نیکوکار، محمد رضا علی، امیر فرحان نیا، امیر زنده دلان، راضیه مومیوند، مهرداد عشقیان، سیما خوش چشم و مجتبی طباطبایی هر روز ساعت ۸:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۱:۳۰ بامداد روی آنتن رادیو ورزش می رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است