طراحی اسباب‌بازی را با یک استاد آمریکایی تجربه کنید | خبرگزاری صبا
امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

طراحی اسباب‌بازی را با یک استاد آمریکایی تجربه کنید

«تجربه آموزش طراحی اسباب‌بازی» عنوان نشستی تخصصی است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نشست «تجربه آموزش طراحی اسباب‌بازی» با حضور مارکوس ماسیل استاد طراحی اسباب‌بازی دانشگاه اوتیس کالیفرنیا از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی «تجربه آموزش طراحی اسباب‌بازی» ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ صبح روز یک‌شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

دپارتمان طراحی اسباب‌بازی در دانشگاه هنر اوتیس کالیفرنیا، تجربه ۲۰ سال آموزش طراحی، اصول پایه آموزش بازی، بایدهای قبل از ورود به صنعت اسباب‌بازی برای تازه‌کاران، ساختارشکنی الگوهای بازی، آموزش برای انگیزش، آموزش گروهی و انفرادی طراحی، از جمله موضوع‌های مورد بحث در این نشست خواهد بود.

«مارکوس ماسیل» طراح و توسعه دهنده اسباب‌بازی در آمریکاست و تاکنون در شرکت‌هایی به طراحی و مدیریت محصول پرداخته است. مجموعه فعالیت‌های حرفه‌ای وی شامل همکاری با برخی از شاخص‌ترین برندهای جهان است. او بیش از ۱۰ سال است که در دانشگاه هنر اوتیس مدرسِ طراحی و نمونه‌سازی بازی و اسباب‌بازی است.

علاقه‌مندان برای حضور در نشست «تجربه آموزش طراحی اسباب‌بازی» می‌توانند به بخش پیام خصوصی صفحه اینستاگرام ایده‌آزاد اسباب‌بازی به نشانی ideaazad مراجعه کنند.

این نشست از سوی اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است