امروز ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۳

«صخره» پردرآمدترین بازیگر ۲۰۱۹ شد/ اسامی مردان پولدار سینما

دواین جانسون با درآمد 89.4 میلیون دلاری لقب پردرآمدترین بازیگر مرد سال 2019 را از آن خود کرد.

به گزارش صبا به نقل از فاکس نیوز، دواین جانسون ستاره فیلم «سریع و خشمگین» معروف به «صخره» بنا به اعلام فوربس لقب پردرآمد ترین بازیگران مرد سال ۲۰۱۹ میلادی را به دست آورد. این آمار مربوط به درآمدهای بازیگران در طول ۱۲ ماه گذشته است.

طبق اعلام فوربس، جانسون در طول سال گذشته توانسته بیش از ۸۹٫۴ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

این بازیگر ۴۷ ساله آمریکایی برای فیلم آینده خود یعنی «جومانجی: مرحله بعدی» پیشاپیش ۲۳٫۵ میلیون دلار دستمزد گرفته است، رقمی که تاکنون به عنوان بالاترین دستمزد این بازیگر شناخته شده است. جانسون همچنین ۱۵ درصد از فروش ۹۶۲ میلیون دلاری «جومانجی» محصول سال ۲۰۱۷ را نیز از آن خود کرده است. او برای بازی در هر اپیزود سریال «فوتبالیست ها» نیز ۷۰۰ هزار دلار دستمزد گرفته است.

دواین جانسون پیش از این در سال ۲۰۱۶ نیز عنوان پردرآمد ترین بازیگر مرد سال را از آن خود کرده بود، او با این حال در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در جایگاه دوم پردرآمد ترین ها قرار داشت.

سال گذشته جورج کلونی ستاره مشهور سینمای جهان لقب پردرآمد ترین بازیگر سال را از آن خود کرده بود، نکته عجیب اینکه کلونی امسال حتی در میان ده نفر اول این فهرست جایی ندارد.

در فهرست اعلامی فوربس از پردرآمدترین های امسال کریس همسورث و رابرت داونی جونیور دو ستاره فیلم «انتقام جویان» نیز به ترتیب با ۷۶٫۴ و ۶۶ میلیون دلار در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

فهرست ۱۰ بازیگر مرد پردرآمد سال ۲۰۱۹:

۱-دواین جانسون ۸۹٫۴ میلیون دلار

۲-کریس همسورث ۷۶٫۴ میلیون دلار

۳-رابرت داونی جونیور ۶۶ میلیون دلار

۴-اکشای کومار ۶۵ میلیون دلار

۵-جکی چان ۵۸ میلیون دلار

۶-بردلی کوپر ۵۷ میلیون دلار

۷-آدام سندلر ۵۷ میلیون دلار

۸- کریس اوانز ۴۳ میلیون دلار

۹-پل راد ۴۱ میلیون دلار

۱۰-ویل اسمیت ۳۵ میلیون دلار

محمدامین شکاری

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است