حمله ماهواره به «دراکولا»/ سریال مهران مدیری هم کپی شد | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴
صبا گزارش می‌دهد؛

حمله ماهواره به «دراکولا»/ سریال مهران مدیری هم کپی شد

همزمان با افزایش بهای اشتراک پلتفرم‌ها، چندین شبکه فارسی‌زبان ماهواره‌ای اقدام به پخش غیرقانونی سریال «دراکولا» کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، قسمت اول مجموعه نمایش خانگی «دراکولا» با گذشت ۲ روز از انتشار قانونی در فیلیمو و نماوا، چندین نوبت از سوی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان بازپخش شده است.

پخش سریال‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای که بدون اجازه از صاحب قانونی اثر و پرداخت حق پخش انجام می‌شود، ممکن است ضرر هنگفتی به صاحب اثر وارد کند. این اقدام شبکه‌های ماهواره‌ای و تلاش برای جذب مخاطب داخلی، در حالی است که بالا رفتن هزینه اشتراک پلتفرم‌های آنلاین در روزها و ماه‌های اخیر، مخاطبان پلتفرم‌ها را ناراضی کرده است و حالا با این گرانی و مشکلات اقتصادی مردم به نظر می رسد اقبال به تماشای همین نسخه های بی کیفیت هم بیشتر شود.

«دراکولا» به کارگردانی مهران مدیری، نخستین سریال این مدیوم است که در سال ۱۴۰۰ منتشر شده است. بر اساس قسمت اول این مجموعه، به نظر می‌رسد سریال تازه مدیری دارای پروداکشن بزرگ و پرهزینه‌ای است. این سریال همچنین از حضور بازیگران پرشماری چون مهران مدیری، ویشکا آسایش، گلاره عباسی، نیما شعبان‌نژاد، محمد بحرانی، بهنام تشکر، سیما تیرانداز و… بهره می‌برد.

مصطفی قاسمیان

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است