مهمانان قسمت اول «منو بشناس» عوض شدند/ حذف باران کوثری و اسامی افراد جدید | خبرگزاری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۵

مهمانان قسمت اول «منو بشناس» عوض شدند/ حذف باران کوثری و اسامی افراد جدید

نرگس محمدی، علی اوجی و رضا یزدانی مهمانان قسمت اول برنامه «منو بشناس» شدند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، برنامه «منو بشناس» با اجرای فرزاد فرزین که قرار بود از دیروز چهارم فروردین‌ماه برای پخش از پلتفرم‌های روبیکا و آیگپ آماده شود، با اعلام همراه اول به دلیل مشکلات فنی پخش نشد.

در قسمت اول این برنامه قرار بود باران کوثری، آرمان درویش و محمدرضا غفاری مهمان فرزاد فرزین شوند ولی به نظر می‌رسد به دلیل حواشی پیش آمده برای باران کوثری در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر، این قسمت حذف شده است.

حال خبر جدید مبنی بر حضور نرگس محمدی، علی اوجی و رضا یزدانی در قسمت اول «منو بشناس» است که بر صحت مطلب فوق اثر بیشتری می‌گذارد.

همچنین قرار بود قطعه «منو بشناس» که با هم‌خوانی ۴۰ خواننده تهیه شده است، روز اول این برنامه رونمایی شود که در پی پخش نشدن برنامه، امروز پنجم فروردین‌ماه توسط سازمان اوج در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

«منو بشناس» اولین تجربه فرزاد فرزین در حوزه اجرا است که در قسمت اول خود با حواشی مواجه شد و تنها اجرای گروه رستاک در این میان پابرجا مانده است. باید دید در آینده سرنوشت این برنامه چه خواهد شد.

قسمت اول این برنامه فردا ششم فروردین‌ماه ساعت ۹ شب با اجرای گروه رستاک، میزبانی فرزاد فرزین، حضور علی اوجی، نرگس محمدی و رضا یزدانی، به کارگردانی رضا مهران‌فر از روبیکا و آیگپ تماشایی می‌شود.

فروغ گشتیل

انتهای پیام/

یک نظر