معرفی ویژه برنامه‌های نوروزی شبکه یک در «خیابان ایران» | خبرگزاری صبا
امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۶

معرفی ویژه برنامه‌های نوروزی شبکه یک در «خیابان ایران»

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، خیابان ایران، هر روز در دو نوبت صبح ساعت ۱۰ تا ۱۱ و عصر ساعت ۱۷ تا ۱۸:۲۰ با اجرای سعید توکلی، محمد خاکساری و عباس طاهریان به منظور معرفی برنامه های نوروز سال ۱۴۰۰ شبکه یک، به طور زنده در شش قسمت روی آنتن می‌رود. در خیابان ایران، تهیه کنندگان و مجریان ویژه برنامه های نوروزی با حضور در استودیو، محتوای برنامه هایی را که قرار است در نوروز سال ۱۴۰۰ از شبکه یک روی آنتن ببرند، معرفی می کنند. همچنین با توجه به اعیاد شعبانیه، از مدیحه سرایان و خوانندگانی که درباره اهل بیت آثاری را تولید کرده اند، دعوت بعمل آمده است.  از ویژگی دیگر برنامه خیابان ایران، دعوت تهیه کنندگان و مجریان برنامه هایی است که در ایام شیوع کرونا ویژه برنامه هایی را روی آنتن برده اند تا با حضور در استودیو، ضمن تقدیر از آنها، اتفاقاتی که در سال ۹۹ در مسیر ساخت برنامه داشتند را برای بینندگان بازگو می کنند.  آقایان شریفی، توتونچی و حاجیان از بخش ورزشی شبکه یک مهمانان عصر امروز خیابان ایران هستند و برنامه فردا هم میزبان عوامل مسابقه دستپخت و مسابقه ایران خواهد بود. در این برنامه ارتباطی نیز باعلی ضیا گرفته می شود تا کم و کیف ویژه برنامه سال تحویل ۱۴۰۰ شبکه یک را برای مخاطبان بازگو کند. ویژه برنامه خیابان ایران کاری از پخش شبکه یک سیما است. قسمت پیوست‌ها

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، برنامه «خیابان ایران» هر روز در ۲ نوبت صبح ساعت ۱۰ تا ۱۱ و عصر ساعت ۱۷ تا ۱۸:۲۰ با اجرای سعید توکلی، محمد خاکساری و عباس طاهریان برای معرفی برنامه‌های نوروز سال ۱۴۰۰ شبکه یک، به طور زنده در ۶ قسمت روی آنتن می‌رود.

در «خیابان ایران»، تهیه‌کنندگان و مجریان ویژه‌ برنامه‌های نوروزی با حضور در استودیو، محتوای برنامه‌هایی را که قرار است در نوروز سال ۱۴۰۰ از شبکه یک روی آنتن ببرند، معرفی می‌کنند.

همچنین با توجه به اعیاد شعبانیه، از مدیحه‌سرایان و خوانندگانی که درباره اهل بیت آثاری را تولید کرده‌اند، دعوت می‌شود.

از ویژگی دیگر برنامه «خیابان ایران»، دعوت تهیه‌کنندگان و مجریان برنامه‌هایی است که در ایام شیوع کرونا ویژه برنامه‌هایی را روی آنتن برده‌اند تا با حضور در استودیو، ضمن تجلیل از آن‌ها، اتفاقاتی که در سال ۹۹ در مسیر ساخت برنامه داشتند را برای بینندگان بازگو کنند.

برنامه فردا ۲۷ اسفند میزبان عوامل مسابقه «دستپخت» و مسابقه «ایران» خواهد بود. در این برنامه ارتباطی نیز با علی ضیا گرفته می‌شود تا کم و کیف ویژه برنامه سال تحویل ۱۴۰۰ شبکه یک را برای مخاطبان بازگو کند.

ویژه برنامه «خیابان ایران» کاری از پخش شبکه یک سیما است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است