اشکان کمانگری «زیبایی تو» را خواند/ انتشار آلبوم «مرا آواز دادی» در سال جدید | خبرگزاری صبا
امروز ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

اشکان کمانگری «زیبایی تو» را خواند/ انتشار آلبوم «مرا آواز دادی» در سال جدید

تصنیف «زیبایی تو» به آهنگسازی محمدجواد ضرابیان و خوانندگی اشکان کمانگری در آستانه فرا رسیدن سال 1400 و انتشار آلبوم جدید این 2 هنرمند در بهار آینده، پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش صبا، «زیبای تو» عنوان یکی از قطعه‌های آلبوم جدید با شعر محمد مهدی سیار، آهنگسازی محمدجواد ضرابیان و خوانندگی اشکان کمانگری است که در آستانه بهار ۱۴۰۰ در دسترس شنوندگان قرار گرفت. این ۲ هنرمند در روزهای آغازین سال جدید آلبوم «مرا آواز دادی» را منتشر خواهند کرد.

در این آلبوم که به نوعی یادآور فعالیت‌های گروه موسیقی «سماع» به آهنگسازی و سرپرستی محمد جواد ضرابیان هنرمند موسیقی ایرانی در سال‌های دور خواهد بود، بهروز الوندی نوازنده نی، شهرام میرجلالی نوازنده تار، سینا جهان آبادی نوازنده کمانچه، میلاد محمدی نوازنده تار و تارباس، مریم خدابخش نوازنده عود، فرهاد صفری نوازنده تمبک، زروان، کارنگ و باژنگ، شهریار نظری نوازنده دف و محمد جواد ضرابیان به عنوان نوازنده سنتور گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

اردشیر کامکار نوازنده کمانچه، حسین بهروزی نیا نوازنده بربت و قاسم رحیم زاده نوازنده تار و سه تار نیز  از دیگر هنرمندانی هستند که در این آلبوم به عنوان تک نواز حضور دارند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است