مشاور دبیر جشنواره موسیقی جوان مشاور معرفی شد/ ۲ انتصاب دیگر در جشنواره | خبرگزاری صبا
امروز ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵

مشاور دبیر جشنواره موسیقی جوان مشاور معرفی شد/ ۲ انتصاب دیگر در جشنواره

با حکمی از سوی دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، مشاور دبیر، مدیر هماهنگی ستاد و مسئول دبیرخانه این دوره از جشنواره معرفی شدند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، با حکمی از سوی هومان اسعدی دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، علی ثابت نیا به عنوان مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، اسحاق شکری به عنوان مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان و سمیه ناظمیان به عنوان مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب شدند.

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حکم علی ثابت نیا آورده است: «با توجه به سوابق درخشان مدیریتی و هنری جنابعالی و با عنایت به برنامه‌ریزی منظم و برگزاری شایسته دوره‌های دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم جشنواره ملی موسیقی جوان و نظر مساعد اعضای محترم شوراهای تخصصی و هیئت‌های داوری، به موجب این حکم به عنوان مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، از تجارب ارزنده جنابعالی در جهت برگزاری مطلوب جشنواره بهره‌مند شویم.»

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان همچنین در حکم اسحاق شکری نیز چنین آورده است: «با توجه به تجارب ارزنده جنابعالی در برگزاری دوره‌های هفتم تا چهاردهمِ جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، برنامه‌ریزی و امور فنی این رویداد مهم موسیقایی، در تعاملی مطلوب با ستاد جشنواره، به نحوی شایسته انجام شود.»

هومان اسعدی همچنین در حکم سمیه ناظمیان نیز آورده است: «با توجه به تجارب ارزنده سرکار عالی در برگزاری شایسته ادوار پیشین جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، امور مربوطه به نحوی شایسته انجام شود.»

امور اداری، مالی و اجرایی جشنواره کما‌فی‌السابق در انجمن موسیقی ایران و تحت نظر مدیر عامل محترم انجمن موسیقی ایران انجام خواهد شد.

پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و مشارکت گسترده جمع کثیری از استادان موسیقی ایران توسط دفتر موسیقی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انجمن موسیقی ایران سال آینده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است