امروز ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۵

حال عمومی عبدالوهاب شهیدی خوب است/ جراحیِ موفقیت‌آمیز

عبدالوهاب شهیدی خواننده پیشکسوت موسیقی سنتی به دلیل شکستگی استخوان لگن در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

فاضل جمشیدی خواننده در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا درباره وضعیت جسمانی خواننده پیشکسوت موسیقی سنتی عبدالوهاب شهیدی گفت: عبدالوهاب شهیدی خواننده موسیقی سنتی به دلیل شکستگی استخوان لگن در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی لگن قرار گرفته است.

وی افزود: من روز گذشته ۲۹ مرداد در مازندران که بزرگداشت ابوالحسن خوشرو بود در شهر آلاشت سخنرانی و اجرا داشتم و در هنگام بازگشت از این مراسم در روز عید غدیرخم به ملاقات استاد در بیمارستان رفتم و مطلع شدم که خدا را شکر عمل ایشان با موفقیت انجام شده است و حال عمومی خوبی دارند و در بخش مراقبت های ویژه بستری بودند.

این خواننده موسیقی ایرانی اعلام کرد: ایشان امروز به بخش منتقل می شوند و هنرمندان می توانند برای عیادت از ایشان به بیمارستان سر بزنند.

این خواننده بیان کرد: من برای ایشان یکی از کارهای خودشان را که در گوشه چهارپاره ابوعطا در مدح امیر المومنین تولید شده بود و خودشان عود زده بودند و خوانده بودند پخش کردم که خیلی هم خوشحال شدند از اینکه صدای ساز خود را می شنوند.

جمشیدی در پایان درباره هزینه های عمل ایشان گفت: من از صندوق هنرمندان کشور به دلیل حمایت به موقع از این هنرمند پیشکسوت تشکر می کنم که ۸۰ درصد هزینه های عمل ایشان را پرداخت کردند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است