جوانان «از سرنوشت» ازدواج می‌کنند/ آغاز تصویربرداری فصل چهارم به‌زودی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۷

جوانان «از سرنوشت» ازدواج می‌کنند/ آغاز تصویربرداری فصل چهارم به‌زودی

تصویربرداری فصل چهارم سریال «از سرنوشت» با رویکرد موانع تولید داخلی برای جوانان به‌زودی آغاز می‌شود و در این فصل جوانان ازدواج می‌کنند.

به گزارش صبا به نقل از سیمافیلم، فصل چهارم سریال «از سرنوشت» در ۳۰ قسمت آماده می‌شود و توسط محمد محمود سلطانی و روح الله صدیقی به نگارش درآمده است. این فصل را محمدرضا خردمندان کارگردانی می‌کند.

علی‌اکبر تحویلیان تهیه‌کننده سریال «از سرنوشت» درباره روند پیش‌تولید این سریال گفت: مراحل پیش‌تولید این کار را سپری کردیم و به‌زودی تصویربرداری را آغاز خواهیم کرد.

وی درباره رویکرد جدید سریال در فصل چهارم بیان کرد: در این فصل تلاش داریم تا موانع تولید داخلی بر سر راه جوانان را به تصویر بکشیم. در این بخش به مشکلات استعدادهای جوان و خلاق در تولید توجه داریم و جوانان نیز تشکیل خانواده می‌دهند.

این تهیه‌کننده درباره بازیگرانی که در این مجموعه هستند، توضیح داد: بازیگران قدیمی سریال مثل مسعود پاکدل و مجید واشقانی در گروه حضور دارند و به فراخور داستان بازیگرانی به گروه اضافه خواهند شد.

وی در پاسخ به این که قصه فصل چهارم چگونه طراحی شده و چقدر به فصل‌های قبل مرتبط است، اظهار کرد: ارتباط قصه با فصل‌های پیشین جزء لاینفک سریال است اما اگر بیننده‌ای نتوانسته باشد فصل‌های پیشین را ببیند و تنها به دیدن فصل چهارم بنشیند، دچار سردرگمی نمی‌شود زیرا قصه‌ای مستقل برای کار طراحی شده است. اما بهتر است شبکه زمانی را قبل از پخش فصل چهارم به خلاصه قسمت‌های فصل‌های قبل اختصاص دهد تا بیننده با روند داستان همراه شود.

زمان آماده‌سازی سریال ۶ ماه خواهد بود. محور اصلی سریال «از سرنوشت» در فصل چهارم  خودباوری، تعامل و اعتماد به استعدادهای جوان است.

در این سریال بازیگرانی همچون مسعود پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، مائده طهماسبی که در فصل چهارم حضور خواهند داشت.

سریال «از سرنوشت» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است