امیر تاجیک داور مسابقه خوانندگی «نواهنگ» شد | خبرگزاری صبا
امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۰

امیر تاجیک داور مسابقه خوانندگی «نواهنگ» شد

مسابقه استعدادیابی «نواهنگ» که برای افغانستانی‌های مقیم ایران در عرصه خوانندگی است، به زودی روی آنتن شبکه آی‌فیلم2 می‌رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، مسابقه استعدادیابی «نواهنگ» به تهیه‌کنندگی فرشید محمودی، نمایش رقابت داوطلبان شرکت در مسابقه تلویزیونی شبکه آی فیلم برای افغانستانی‌های مقیم ایران در عرصه خوانندگی است.

علاوه بر امیر تاجیک، محمدرضا چراغعلی آهنگساز و مهرداد هویدا خواننده و آهنگساز به‌عنوان داوران در مسابقه تلویزیونی حضور دارند و هادی کریمی مجری افغانستانی اجرای این مسابقه را بر عهده دارد.

پس از اعلام فراخوان، از میان شرکت‌کنندگان، حدود ۱۳۰ نفر که قابلیت اولیه را داشته‌اند، در تست راستی‌آزمایی شرکت کردند که از میان آنان، ۴۸ نفر انتخاب شده‌اند که در ۱۲ قسمت چهارنفری شرکت می‌کنند. ۱۲ نفر برتر در سه برنامه نیمه‌نهایی شرکت می‌کنند و در آخر با رقابت سه نفر برگزیده نیمه‌نهایی، در برنامه فینال، نفر اول و دوم و سوم با رأی داوران مشخص می‌شوند.

علاوه بر سه نفر برتر با رای داوران، یک نفر هم با رای مخاطبان انتخاب می‌شود که بعد از پخش فینال برنامه، در یک ویژه‌برنامه معرفی خواهد شد.

پخش مسابقه «نواهنگ» آی‌فیلم۲ به احتمال زیاد از اوایل سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است