آغاز پخش «نوروز در راه است» از امشب/ افتخاری و نورایی مهمان برنامه می‌شوند | خبرگزاری صبا
امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۷

آغاز پخش «نوروز در راه است» از امشب/ افتخاری و نورایی مهمان برنامه می‌شوند

برنامه «نوروز در راه است» امشب 16 اسفند میزبان علیرضا افتخاری و علیرام نورایی است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «نوروز در راه است» شنبه ۱۶ اسفندماه پخش خود را آغاز می کند و امشب میزبان علیرضا افتخاری خواننده و علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون است.

این برنامه از شانزدهم تا بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۹ هر شب ساعت ۲۱:۳۰ با اجرای مسعود روشن پژوه روی آنتن می رود.

مرتضی عمادی مدیرگروه تهران و شهروندی گفت: سال گذشته برنامه «نوروز در راه است» با محوریت تجلیل از خدمات شهروندان در حوزه‌هایی مانند خدمات شهری، آتش‌نشانی، پرستاران، معلمان، پلیس راهور و… تهیه و روی آنتن رفت اما امسال اتاق فکر گروه تهران شهروندی با برنامه ریزی گسترده‌تر فصل دوم «نوروز در راه است» را روی آنتن می برد.

وی تاکید کرد: هدف این برنامه تجلیل از خدمات کسانی است که بدون چشم داشت و انتظار، به مردم و شهروندان خدمت می‌کنند.

مدیر گروه تهران شهروندی درباره چگونگی حضور و مشارکت شهروندان برای انتخاب برتر اظهار کرد: برای مشارکت مردم و شهروندان به منظور انتخاب شهروندان خدوم، ۲ روش ثبت رای پیش‌بینی شده است که مردم می توانند هم از طریق پیامک ۱۰۰۰۰۵۴۵ به شهروند نمونه رای بدهند و هم از طریق اپلیکیشن شبکه پنج سیما در این رویداد مهم و تاثیر گذار اجتماعی مشارکت کنند.

عمادی تاکید کرد: امید هست امسال نیز با پیش بینی راه های ارتباطی متنوع، مشارکت شهروندان تهرانی شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در این برنامه هر روز مستندهای کوتاهی از فعالیت شهروندان در حوزه‌های مختلف پخش می‌شود و بینندگان می‌توانند کد شهروند مورد نظرشان را به سامانه پیامگیر یا اپلیکیشن شبکه پنج ارسال کنند تا از این طریق در انتخاب ۱۰ شهروند برتر پایتخت سهیم باشند. همچنین به کسانی که در این رویداد مهم اجتماعی مشارکت می کنند، به قید قرعه جوایز نقدی پرداخت خواهد شد.

عمادی در پایان مطرح کرد: این برنامه مانند فصل قبل، هر شب علاوه بر تجلیل از شهروندان خدوم، میزبان چهره‌های فرهنگ و هنر، ورزش و … است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است