فرخوان سومین نمایشگاه سالانه دیزاین منتشر شد/ ۱۵ اردیبهشت پایان مهلت ارسال آثار | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸

فرخوان سومین نمایشگاه سالانه دیزاین منتشر شد/ ۱۵ اردیبهشت پایان مهلت ارسال آثار

فراخوان سومین نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین با محوریت «دیزاین، تحول و امید» منتشر شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، فراخوان سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین با محوریت «دیزاین، تحول و امید» به دبیری اشکان قازانچایی منتشر شد.

گالری مجازی اعلان در ۲ دوره گذشته و همزمان با فصل رویش و نوروز، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در حوزه طراحی پوستر کرده است و اینک در سومین دوره حضور و با مشارکت فرهنگسرای نیاوران و همچنین در آستانه سال نو خورشیدی، در نظر دارد با نگاه به گستره دیزاین و اهمیت آن در جوامع بشری در مدیا‌های مختلف ورود کند.

سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین در ۲ بخش پوستر و گرافیک متحرک (موشن گرافیکس) برگزار خواهد شد و هر شرکت‌کننده حداکثر می تواند با در نظر گرفتن موضوعات مطروحه (شرح کامل در متن فراخوان) در هر بخش، با سه اثر حضور یابد.

مهران میرحسینی، الهام آهویی و اشکان قازانچایی اعضای شورای سیاستگذاری این دوره از نمایشگاه بوده و انتخاب آثار بخش پوستر را کیانوش غریب پور، مهردخت دارابی، جواد آتشباری، مهران میرحسینی و فرشید پارسی کیا برعهده خواهند داشت. همچنین آثار بخش گرافیک متحرک را سعید حق زارع، رضا اللهیاری و میلاد شاه‌جانی انتخاب خواهند کرد.

بابک صفری مدیر هنری و الهام آهویی مدیر اجرایی رویداد فوق هستند.

پایان مهلت ارسال آثار ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ بوده و گشایش سومین نمایشگاه بین‌المللی دیزاین، همزمان در سایت گالری مجازی اعلان و سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در نیمه دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

فراخوان فارسی ۲۰۲۱(۱)

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است