غولهای هالیوود در مراسم جوایز «گویا» اسپانیا شرکت می کنند | خبرگزاری صبا
امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۰
از رابرت دنیرو و آل پاچینو تا داستین هافمن؛

غولهای هالیوود در مراسم جوایز «گویا» اسپانیا شرکت می کنند

شماری از غولهای سینمای جهان از رابرت دنیرو و پاچینو تا داستین هافمن و ایزابل هوپر با فرستادن پیام در مراسم جوایز گویا 2021 حضور می یابند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از آرتی‌وی‌ای، بنا به اعلام آکادمی فیلم اسپانیا شماری از غولهای سینمای جهان به گونه ای با این دوره مراسم اهدای جوایز «گویا» در ارتباط خواهند بود، از جمله این شخصیت های برجسته سینمایی می توان به رابرت دنیرو، آل پاچینو، داستین هافمن، هلن میرن، شارلیز ترون، ایزابل هوپر، مونیکا بلوچی، سلما هایک و سیلوستر استالون اشاره کرد.  این سینماگرهای مطرح دنیا با ارسال پیام به رویداد «گویا» حمایت خود را از سینما در این دوره بحرانی اعلام می کنند.

به گفته آکادمی فیلم اسپانیا به این فهرست باید نام های دیگری همچون بنیسیو دل تورو، اما تامپسون، ریکاردو دارین و لورا درن را نیز اضافه کرد.

اسامی برندگان جوایز «گویا» سال ۲۰۲۱ قرار است روز شنبه ۶ مارس در سالن سوهو در شهر مالاگا اسپانیا اعلام شود.

مراسم جوایز «گویا» امسال به دلیل بحران کرونا به اجبار به صورت ترکیبی از مجازی و فیزیکی برگزار می شود، طبق برنامه ۱۶۶ نامزد دریافت جایزه به صورت مجازی از خانه شان به مراسم ملحق می شوند.

در جوایز گویا امسال فیلم درام «آدو/Adú» به کارگردانی سالوادور کالوو متعلق به سرویس استریم نتفلیکس با ۱۴ نامزدی پیشتاز نامزدها لقب گرفته است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است